03.07.2018
Aicina pieteikties šaha mačiem 100:100 ar Latviju un Igauniju

Pēc Latvijas Šaha federācijas iniciatīvas, kā arī svinot mūsu valsts simtgadi, augustā tiks restartēti tradicionālie un savulaik visai principiālie mači ar Baltijas kaimiņvalstīm pie 100 galdiņiem.

 

Sestdien, 18. augustā plkst. 13.00 Valkas pilsētas kultūras namā (E.Dārziņa ielā 8 ) paredzēts šaha mačs 100 : 100 ar Igauniju. Ātrspēles turnīrs veltīts Latvijas un Igaunijas valstu 100. gada dienai. 

 

Laika kontrole  mačos būs 40 minūtes partijai plus 15 sekundes par gājienu bez reitinga apskaites.

Plānots, ka pie galdiņiem no katras puses sēdīsies 70 vīrieši, 20 jaunieši un 10 sievietes. Uz Valku no Rīgas dosies Latvijas Šaha federācijas noīrēts autobuss, kas spēlētājus turp un atpakaļ nogādās bez maksas.

 

Pēc mača 100 pret 100 Latvija - Igaunija paredzēts arī ātrspēles turnīrs ar balvu fondu 1000 eiro. Šis turnīrs būs kā papildus stimuls šahistiem sestdien, 18.augustā, doties uz Valkas Kultūras namu un censties uzvarēt Igaunijas izlasi.

 

Blicā paredzētas 10 kārtas ar apdomas laiku 3 minūtes partijai plus 2 sekundes par gājienu. Sākums pulksten 16, un sacensības varētu ilgt līdz pulksten 20. Iepriekšēja pieteikšanās ir līdz 15.augustam.

 

Dalības maksas – nav!

Priekšroka tiks dota mača Latvija - Igaunija dalībniekiem.

 

Kopumā paredzētas vairāk nekā 20 dažādas balvas. Tiks apbalvoti ne tikai pirmo vietu īpašnieki, bet arī labākie seniori, jaunieši, sievietes un reitingu kategoriju spēlētāji. Pirmās vietas ieguvējs saņems 150 eiro.

 

Detalizēta informācija nolikumā.

 

Latvijas Šaha federācija atgādina, ka visi, kas ir ieinteresēti piedalīties mačā ar Lietuvu (Liepāja, 4.augusts) un Igauniju, līdz 18.jūlijam tiek aicināti sūtīt e-pastu Albertam Cimiņam   alberts[punkts]cimins[uz]inbox[punkts]lv.

 

Priekšroka tiks dota spēlētājiem ar FIDE ātrā šaha reitingu virs 1700 vīriešiem un jauniešiem, un ne zemāk kā 1600 sievietēm.

 

 

 

Sacensības organizē Latvijas Šaha federācija.

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.