24.09.2014
Valkā vēlas uzstādīt monumentālu Latvijas karogu

2014.gada 30. septembrī Valkas pilsētas kultūras namā plkst. 17:00 viesosies biedrības “Latvijas karogs” pārstāvji, lai iepazīstinātu Valkas iedzīvotājus ar unikālo tāda paša nosaukuma projektu. Tikšanās laikā viens no biedrības dibinātājiem, Kultūras ministrijas parlamentārais sekretārs Rihards Kols, iepazīstinās ar šo iniciatīvu plašāk.

 

Iniciatīvai šobrīd ir divi virzieni - noskaidrot Valkas iedzīvotāju viedokli par labāko vietu pilsētā, kur uzstādīt monumentālu Latvijas karogu, un uzklausīt un aicināt Valkas iedzīvotājus dalīties ar Latvijas karoga stāstiem, kas iespējams nodoti pat jau no paaudzes paaudzei.

 

*"Latvijas karogs" ir unikāls ilgtermiņa projekts, kas par godu mūsu valsts simtgadei paredz izvietot monumentālus Latvijas karogus valstij nozīmīgās un labi pārredzamās vietās Latvijā. Projekta realizācijā plānots iesaistīt visu Latvijas sabiedrību, aicinot izvēlēties piemērotākās vietas monumentālu karogu izvietošanai. Savukārt projekta noslēgumā ceram, ka būsim uzzinājuši un apkopojuši stāstus, kas mūs vedīs cauri karoga vēstures līkločiem un, iespējams, atklās ko jaunu un nedzirdētu par mūsu nacionālo simbolu!

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.