14.04.2016
Valkas novadā svinēs Baltā galdauta svētkus

Sagaidot Latvijas valsts simtgadi, Valkas novadā jau  šogad svinēs Baltā galdauta svētkus. Pasākuma organizatori stāsta, ka svētku mērķis ir uzrunāt, iesaistīt un saliedēt visus mūsu novada iedzīvotājus, vienlaikus padziļinot izpratni par Latvijas valsti, tās veidošanos, vēsturi un kultūru. Šī būs jauna tradīcija, kuras devīze “Es esmu Latvija!”, bet kopējais nosaukums “Baltā galdauta svētki Valkas novadā”.

  

4.maijā jau no plkst.10.00 laipni gaidīti Valkas novadpētniecības muzejā. 

 

Ikviens aicināts piedalīties performancē “Mans novēlējums Latvijai” un radošajās darbnīcās  “Es daļiņa no Latvijas saviem mīļajiem”, kā arī aplūkot Valkas novada mākslinieku darba izstādi “Eksperiments – mākslas skābeklis”.

 

No plkst. 11.00 pie balti klātā galda godinās novada ciltsmātes un ciltstēvus. Šogad īpaši tiks runāts par Latvijas armijas ģenerāli, divkārtējo Lāčplēša Kara ordeņa kavalieri Pēteri Radziņu 

 

Svētkos piedalīsies Pētera Radziņa dzimtas pārstāves Dzintra Celmiņa un Teiksma Slaidiņa. Pasākumu kuplinās vīru kopa “Vilki”, dziedot latviešu karavīru dziesmas, kas skanējušas cauri laikiem.

 

Aicinām ģimenes, kaimiņus, draugus, kolēģus.

Aicinām visus iesaistīties “Baltā galdauta svētkos Valkas novadā”!

 

Informāciju sagatavoja Gundega Veinberga

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.