07.01.2016
Koncertciklā “Melodiskais ceļojums” piedalīsies dziesminieks Egons Pičners

Valkas pilsētas kultūras nama kafejnīcā - TV studijā pirmdien, 25.janvārī plkst. 18:00 notiks koncertcikla Melodiskais ceļojums koncerts - ieraksts, kurā piedalīsies dziesminieks Egons Pičners

 

Dziesminieka pirmie mūzikas soļi sākušies jau sešu gadu vecumā, bet 25 gados sācis radīt savas dziesmas, un nu ir atkal atdzimis uz skatuves. Egons (skatuves vārds EgA) dzied par izjūtām, jo dziedot par savu attieksmi pret pasauli, viņš runā par visiem saprotamām lietām – mīlestības plusiem un mīnusiem, laika nežēlīgo būtību, pateiktā vārda neatgriezenisko iespaidu.

 

Dziesminieks ar lepojās ar sarakstītu dziesmu "Medniecīte" teātra izrādei, kas Jolandas Suvorovas izpildījumā tika visai bieži atskaņota LR2 un SWH. Dziesminieku var sastapt tādos pasākumos kā “Bildes”, “Dziesminieku Saiets”, spontāni radītais, neoficiālais, kultūrvēsturiskais dzejas/zvejas pasākums "Lai augšupceļas Burtnieku pils"

 

“Nezinu, kā citiem, bet man tas ir svarīgi, jo varu vēstīt savas domas, nostāju. Es domāju, ka vienkārši pasakot efekts ir mazāks nekā ja to pašu nodzied. Un vēl, nav ko slēpt, vienkārši ir forša sajūta, ja izdodas ar radīto kādu priecēt.”

 

Ieejas maksa uz pasākumu - 3 eiro. Biļetes uz koncertu var iegādāties kultūras nama kasē. Vietu skaits ierobežots.

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.