15.07.2015
Melodiskais vilciens turpina kursēt

Kā katru nedēļu, arī augustā melodiskajā vilcienā, viesosies aizrautīgi un sabiedrībā zināmi muzikanti. Ar saviem stāstiem mūziķi raidījumā atklāj ne tikai dziesmu tapšanas vēsturi, bet arī savu būtību un dzīvesstilu.

 

Šoreiz būs tikšanās ar Latgales šlāgermūzikas grupu „Baltie lāči”. Grupa izdziedās tautā mīlētas un populāras dziesmas, tautasdziesmu apdari un arī pašu komponētas dziesmas. Vilciena galastacijā „Valka” ar sevi iepazīstinās grupas „Jumprava” un ” Rebel Riot”.

 

Melodiskajā vilcienā varēs satikt arī grupu ”Brīvdiena”, kura popularitāti ieguva jau deviņdesmitajos gados, bet aizvien priecē ar savām dziesmām. Raidījumā grupa izdziedās dziesmas, kurām ir savs raksturs un stāsts. Savukārt šarmantais Rikardions atklās savus dzīves noslēpumus un kopā ar muzikālo apvienību „Uzlūdz dāmas” priecēs skatītājus ar mīlestības dziesmām.

 

Muzikālu koķetēriju ar dažādiem stiliem, raksturiem, vieglu humora devu un pozitīvismu ļaus izbaudīt Jāņa Lūsēna muzikālā apvienība „Promenāde”. Tajā savijas jaunība ar pieredzi, laba dzeja un divas spēcīgas un skanīgas – Uģa Rozes un Anmary balsis.

 

Šomēnes raidījumā dziedās arī leģendārais dziesminieks Haralds Sīmanis. Ļoti īpaši ir viņa sirsnīgie stāstījumi, kas spēs aizkustināt ikvienu skatītāju.

 

Valkas televīzijas raidījums RE:TV kanālā katru svētdienu 19:30, ar atkārtojumu ceturtdienās 23:30 un sestdienās 8:15. Lai vasaras vakari garāki, bet rīti – agrāki!

 

2.augusts - Baltie lāči 9.augusts - Jumprava 16.augusts - Brīvdiena un Rebel Riot 23.augusts - Rikardions un Haralds Sīmanis 30.augusts - Jāņa Lūsēna muzikāla apvienība „Promenāde”

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.