16.07.2015
Biļetes uz Melodiskās mūzikas svētkiem iepriekšpārdošanā tikai 5 eiro!

1.augustā no plkst. 18.00 Valkas brīvdabas estrādē jau otro gadu aicina skanīgākais augusta pasākums "Melodiskās mūzikas svētki “Vilciens Rīga – Valka”!"

 

Svētkos skanēs dažādu žanru mūzika – popa, roka, šlāgera, deju un kantrī mūzikas cienītāji – katrs savai gaumei atradīs ko piemērotu! Krāšņais koncerts notiks vienā no visskaistākajām Latvijas estrādēm ar īpašu atmosfēru.

 

Svētkos muzicēs “Mākoņstūmēji”, kas priecēs ar savu atraktivitāti un dzīvesprieku, “Sestā Jūdze” – kantrī mūzikas veterāni Latvijā, Jāņa Lūsēna muzikālā apvienība “Promenāde” ar fantastisku estrādes duetu – Anmary un Uģi Rozi -, kas, caurvijoties humoram, vieglumam un rotaļīgumam, izpildīs komponista dziesmas, kā arī “Stradivari”, kas koncerta apmeklētājiem iedos jaunības degsmi kopā ar roka enerģiju!

 

Tradicionāls un neiztrūkstošs Melodiskās mūzikas svētku elements būs grupas “Bumerangs” dziesmotais sveiciens valcēniešiem un citiem koncerta apmeklētājiem.

 

Mūzikas svētkus iesildīs jaunās un daudzsološās grupas – “Solīda kompānija”, Kārķu jauniešu grupa, “Skyway” un festivāla "Bordertown beat" laureāte Viktorija Jansone.

 

Grupa „Solīda Kompānija” izveidojās 2011. gadā Cēsīs. Laika gaitā, spēlējot dažādos skolas ansambļu pasākumos, grupas dalībnieki saprata, ka ir jāveido nopietna grupa. “Solīda kompānija” nevar iztikt bez labām, muzikālām idejām, viņiem vienmēr jāmeklē kaut kas jauns.

 

Kārķu jauniešu grupa sāka spēlēt 2013. gada janvārī. Repertuārā ir praktiski tikai latviešu dziesmas. Grupas dalībnieki uzskata, ka Latvijā pārāk daudz grupu dzied citās valodās. Grupai ir vienoti mērķi mūzikas pasaulē, tāpēc dalībnieki domā, ka grupa varētu pastāvēt ilgi.

 

Savukārt “Skyway” no Valkas ir trīs jauni, atraktīvi un muzikāli puiši, kas ir apvienojušies grupā “Gaisa ceļš”. Kopā jaunieši spēlē tikai no janvāra. Paši sacer gan mūziku, gan dziesmu tekstus.

 

Pasākumu vadīs radio un TV personība Ēriks Loks. Sarunās piebiedrosies arī grupas “Bumerangs” līderis Vents Armands Krauklis.

 

Pasākuma noslēgumā balle ar Valkā iemīļoto grupu “AAA”.

 

Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties Biļešu servisa kasēs un www.bilesuserviss.lv, kā arī Valkas pilsētas kultūras nama kasē katru darba dienu no plkst.10.00- 18.00. Biļetes cena 5 eiro, ģimenes biļete – 12 eiro. Pasākuma dienā biļetes cena 7 eiro, ģimenes biļete – 14 eiro. Bērniem līdz 12 gadu vecumam ieeja bez maksas.

 

Lasi vairāk:

Uz Valku aicina Melodiskās mūzikas svētki "Vilciens Rīga-Valka"

Melodiskās mūzikas svētku programmu papildina "Stradivari"

Melodiskās mūzikas svētkos uzstāsies Jāņa Lūsēna muzikālā apvienība "Promenāde"

Melodiskās mūzikas svētku publiku iesildīs latviešu jaunās grupas

 

Programma 2015
18.00- 18.25  Solīda kompānija ( Cēsis)
18.35- 19.00 – Kārķu jauniešu grupa ( Kārķi)
19.10-19.35 – Skyway ( Valka)
19.35- 20.00 – Viktorija Jansone ( Olaine, “Bordertown Beat” laureāte)
20.00- Ēriks Loks un Vents Armands Krauklis kā idejas autors atklāj pasākumu

20.05- 21.05 – Sestā Jūdze + Bumerangs
21.15 – 22.15 – Promenāde ( Anmary, Uģis Roze)
22.25 – 23.25 –   Stradivari
23.35- 24.35-  Mākoņstūmēji

Balle AAA
Līdz 3.00

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.