21.08.2015
Izskanējuši otrie Melodiskās mūzikas svētki

1.augustā Valkas brīvdabas estrādē jau otro gadu klausītājus priecēja Melodiskās mūzikas svētki “Vilciens Rīga – Valka”. Koncerta klausītāji varēja izbaudīt dažādu žanru mūziku – popu, roku, šlāgeri un kantrī!

 

Svētkos uzstājās “Mākoņstūmēji”, “Sestā Jūdze”, Jāņa Lūsēna muzikālā apvienība “Promenāde” ar lielisku estrādes duetu – Anmary un Uģi Rozi un leģendārā grupa “Bumerangs”. Mūzikas svētkus iesildīja daudzsološās jauniešu grupas – “Solīda kompānija”, Kārķu jauniešu grupa, “Skyway” un starptautiskā konkursa „Bordertown Beat” uzvarētāja Viktorija Jansone.

 

Par pasākuma gaisotni rūpējās atraktīvā radio un TV personība Ēriks Loks. Sarunās piebiedrojās arī grupas “Bumerangs” līderis un melodiskā mūzikas raidījuma “Vilciens Rīga – Valka” vadītājs Vents Armands Krauklis.

 

“Arī šogad mākslinieciskais līmenis svētkos bija augsts, priecēja, ka varējām vienā vakarā apvienot dažādu žanru mūziku dažādām gaumēm. Īpašu muzikālo baudījumu koncertā sniedza Jāņa Lūsēna muzikālā apvienība “Promenāde” . Komponists J.Lūsēns izteica atzinīgus vārdus gan par koncertu, gan par īpašo auru Valkas brīvdabas estrādē.

 

Esmu dzirdējis iebildumus par to, ka šajos svētkos klausītāji nevēlas dzirdēt jauniešu grupas. Tomēr uzskatu, ka jaunajiem ir jāļauj spēlēt uz lielās skatuves un tiem, kuri nevēlas tās klausīties, ir iespēja nākt uz koncertu vēlāk.

 

Kopumā svētki izdevušies,” atzina Valkas novada domes priekšsēdētājs un pasākuma idejas autors V.A.Krauklis.

 

Foto – Aigars Pandalons

Izskanējuši otrie Melodiskās mūzikas svētki
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.