17.07.2015
Melodiskajos mūzikas svētkos dziedās festivāla “Bordertown Beat” laureāte

1.augustā no plkst. 18.00 Valkas brīvdabas estrādē jau otro gadu aicina skanīgākais un gaidītākais augusta pasākums “Melodiskās mūzikas svētki “Vilciens Rīga – Valka”! Tajos skanēs dažādu žanru mūzika – popa, roka, šlāgera, deju un kantrī mūzikas cienītāji – katrs savai gaumei atradīs ko piemērotu!

 

Koncertā uzstāsies grupas “Mākoņstūmēji”, “Sestā Jūdze”, Jāņa Lūsēna muzikālā apvienība “Promenāde” ar estrādes duetu – Anmary un Uģi Rozi, kā arī “Stradivari”.

 

Tradicionāls un neiztrūkstošs Melodiskās mūzikas svētku elements būs grupas “Bumerangs” dziesmotais sveiciens valcēniešiem un citiem koncerta apmeklētājiem.

 

Mūzikas svētkus iesildīs jaunās un daudzsološās grupas – “Solīda kompānija”, Kārķu jauniešu grupa un “Skyway”. Jaunums svētku programmā – koncertā uzstāsies arī festivāla “Bordertown Beat” laureāte Viktorija Jansone.

 

Viktorija pievērsusies dziedāšanai 6 gadu vecumā, kad sāka apmeklēt studiju “Aprīļa pilieni” pie skolotājas Nijoles Berezinas. Līdz šim ir piedalījusies un guvusi pirmās vietas daudz un dažādos starptautiskos konkursos Latvijā, Igaunijā, Polijā un Lietuvā. Interesanti, ka pirmais starptautiskais konkurss, kur dziedātāja ieguva 1.vietu, arī bija Valkā, konkursā "Tikai debesīs putni ir brīvi".

 

Viktorija ir iedziedājusi šobrīd mazajiem skatītājiem mīļās animācijas filmiņas "Bitīte Maija" tituldziesmu un kopā ar Sabīni Berezinu " Mia, Mo un es". Viņa nupat ir atgriezusies no Eiropas koru olimpiādes Vācijā, kur piedalījās ar Olaines folkloras kopu. Viktorija koncertos izpilda popmūziku, arī dažus šlāgerus, kā arī stilizētās tautas dziesmas.

 

Grupa „Solīda Kompānija” izveidojās 2011. gadā Cēsīs. Laika gaitā, spēlējot dažādos skolas ansambļu pasākumos, grupas dalībnieki saprata, ka ir jāveido nopietna grupa. “Solīda kompānija” nevar iztikt bez labām, muzikālām idejām, viņiem vienmēr jāmeklē kaut kas jauns.

 

Kārķu jauniešu grupa sāka spēlēt 2013. gada janvārī. Repertuārā ir praktiski tikai latviešu dziesmas. Grupas dalībnieki uzskata, ka Latvijā pārāk daudz grupu dzied citās valodās. Grupai ir vienoti mērķi mūzikas pasaulē, tāpēc dalībnieki domā, ka grupa varētu pastāvēt ilgi.

 

Savukārt “Skyway” no Valkas ir trīs jauni, atraktīvi un muzikāli puiši, kas ir apvienojušies grupā “Gaisa ceļš”. Kopā jaunieši spēlē tikai no janvāra. Paši sacer gan mūziku, gan dziesmu tekstus.

 

Pasākumu vadīs radio un TV personība Ēriks Loks. Sarunās piebiedrosies arī grupas “Bumerangs” līderis Vents Armands Krauklis.

 

Pasākuma noslēgumā balle ar Valkā iemīļoto grupu “AAA”.

 

Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties Biļešu servisa kasēs un www.bilesuserviss.lv, kā arī Valkas pilsētas kultūras nama kasē katru darba dienu no plkst.10.00- 18.00. Biļetes cena 5 eiro, ģimenes biļete – 12 eiro. Pasākuma dienā biļetes cena 7 eiro, ģimenes biļete – 14 eiro. Bērniem līdz 12 gadu vecumam ieeja bez maksas.

 Lasi vairāk:

Uz Valku aicina Melodiskās mūzikas svētki “Vilciens Rīga-Valka”

Melodiskās mūzikas svētku programmu papildina “Stradivari”

Melodiskās mūzikas svētkos uzstāsies Jāņa Lūsēna muzikālā apvienība “Promenāde”

Melodiskās mūzikas svētku publiku iesildīs latviešu jaunās grupas

Biļetes uz melodiskās mūzikas svētkiem iepriekšpārdošanā tikai 5 eiro

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.