23.07.2014
Melodiskās mūzikas svētkiem - sava mājaslapa

Aicinām apmeklēt speciāli unikālajam pasākumam - melodiskās mūzikas svētkiem "Vilciens Rīga - Valka" izveidoto mājaslapu www.muzikassvetki.valka.lv/.Mājaslapā atradīsiet informāciju par pasākumu, informāciju par grupām, kas uzstāsies pasākumā, kā arī citu noderīgu informāciju. 

 

Melodiskās mūzikas svētki notiks Valkas brīvdabas estrādē.

 

Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties Biļešu servisa kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv, kā arī Valkas pilsētas kultūras namā katru darba dienu no plkst.12.00 līdz 20.00. Biļetes maksā 5 eiro, pensionāriem un skolēniem līdz 18 gadu vecumam – 3 eiro, ģimenes biļete (2 pieaugušajiem un 2- 5 bērniem) maksās tikai 10 eiro, bet pirmsskolas vecuma bērni pasākumu varēs apmeklēt bez maksas. Pasākuma dienā biļete maksās 6 eiro, pensionāriem un skolēniem līdz 18 gadu vecumam – 3 eiro, savukārt, ģimenes biļete – 12 eiro. Tiem, kuri būs iegādājušies biļetes iepriekšpārdošanā, sēdvieta garantēta!

 

Šobrīd ir zināms, ka pasākumā uzstāsies vairākas Latvijā iemīļotas grupas – „Bumerangs”, „Bruģis”, “Mākoņstūmēji”, „Big Al and The Jokers”, “Trīs tenori”, kā arī citas grupas. Pēc ilga pārtraukuma grupa „Bumerangs” vienīgo reizi atkal spēlēs “zelta” sastāvā, jo speciāli uz šo pasākumu no ASV ieradīsies tautā ļoti iemīļotais leģendārās grupas dalībnieks Edmunds Mednis. Pasākumu vadīs Valmieras teātra dziedošo aktieru grupa „Žerāri”. Organizatori uzsver, ka vakara pasākumā mūzika skanēs tikai un vienīgi „dzīvajā izpildījumā”.

 

Pašvaldība cer, ka pasākums ar laiku izveidosies par skaistu tradīciju novadā un katru gadu piesaistīs aizvien vairāk apmeklētājus. Tiekamies „Melodiskās mūzikas svētkos” Valkas brīvdabas estrādē!  

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.