24.07.2015
Melodiskās mūzikas svētkos publiku izklaidēs Ēriks Loks un Vents Armands Krauklis

1.augustā no plkst. 18.00 Valkas brīvdabas estrādi jau otro gadu pieskandinās Melodiskās mūzikas svētki “Vilciens Rīga - Valka”. Skanēs dažādu žanru mūzika – popa, roka, šlāgera un kantrī mūzikas cienītāji – katrs savai gaumei atradīs ko piemērotu!

 

Pasākumu vadīs radio un TV personība Ēriks Loks. Sarunās piebiedrosies arī grupas “Bumerangs” līderis un melodiskā mūzikas raidījuma “Vilciens Rīga – Valka” vadītājs Vents Armands Krauklis. “Būs atkal atraktīvs un izklaidējošs vadīšanas stils, bet savādāks nekā pagājušogad, lai katru gadu būtu kāds pārsteigums, lai cilvēkiem būtu interesanti”, atklāj V.A.Krauklis.

 

“Otrajā gadā, mums atkal ir izdevies izveidot tādu mūzikas programmu, kas sasniedz Melodiskās mūzikas svētku mērķus, un noteikti būs ļoti interesanta klausītājiem”, stāsta Vents Armands Krauklis.

 

“Uzstāsies augstas raudzes profesionāļi, kuri izpildīs dažādu žanru mūziku un spēlēs bez fonogrammas – „Sestā Jūdze”, „Bumerangs”, Jāņa Lūsēna muzikālā apvienība „Promenāde”, „Mākoņstūmēji”, „Stradivari”.  Svētkos tāpat kā pagājušajā gadā būs dota iespēja arī jaunajiem mūziķiem spēlēt uz lielās skatuves. Šogad starp tiem būs „Bordertown Beat” uzvarētāja Viktorija Jansone, Valkas jauniešu grupa „Skyway”, "Solīda kompānija" no Cēsīm, kā arī Kārķu jauniešu grupa.”

 

Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties Biļešu servisa kasēs un www.bilesuserviss.lv, kā arī Valkas pilsētas kultūras nama kasē katru darba dienu no plkst.10.00- 18.00. Biļetes cena 5 eiro, ģimenes biļete – 12 eiro. Pasākuma dienā biļetes cena 7 eiro, ģimenes biļete – 14 eiro. Bērniem līdz 12 gadu vecumam ieeja bezmaksas.

 

 Informāciju sagatavoja: Valkas novada domes Sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Brūvere

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.