18.07.2014
Melodiskās mūzikas svētkos rokenrolu spēlēs Lielais Als un džokeri

2.augustā Valkas brīvdabas estrādē pirmo reizi notiks unikāls pasākums – Melodiskās mūzikas svētki „ Vilciens Rīga – Valka”. Aicināti visi no tuvām un tālām malām, kā arī Latvijas viesi, jo tieši šajā pasākumā būs lieliska iespēja iepazīt latviešu mūziku tās melodiskumā un daudzveidībā!

 

Svētkos dzirdēsim dažādu žanru mūziku – džeza, popa, roka un šlāgermūzikas cienītāji – katrs savai gaumei atradīs ko piemērotu! Pasākumā uzstāsies arī  “Big Al & The Jokers”, kas ir augstākā līmeņa internacionāls kolektīvs, kas jau vairāk kā 10 gadus muzicē kopā, vienmēr izpildot dzīvo mūziku un tādējādi dāvājot prieku dažāda vecuma publikai Latvijā un dažādās pasaules valstīs. Stingri pieturoties pie rokenrola tradīcijām, kolektīvs ir spilgta parādība Ziemeļu Eiropas muzikālajā tirgū. Grupas vizītkarte ir pazīstamais dziedātājs no Lietuvas – Aļģirdas Šuminskas. Pateicoties viņam, grupas tagadējais repertuārs ir paplašinājies ar vairākām pazīstamām džaiva, blūza, kā arī dažām džeza populārajām kompozīcijām. Grupas atraktīvā, neaizmirstamā maniere, augsti profesionālais un stilīgais izpildījums pārsteidz jebkuru auditoriju.  Grupas mūziķi, pateicoties savai labajai gaumei un meistarībai, vienmēr ir pratuši atrast pareizo programmas kombināciju katram koncertam un prasmīgi realizējuši to. Pašreizējais grupas Big Al & The Jokers sastāvs: Romāns Vendiņš (grupas mākslinieciskais vadītājs, taustiņi, vokāls) Algirdas Šuminskas (vadošais vokāls) Zintis Žvarts (tenora un baritona saksofons) Uldis Ziediņš (trombons, vokāls) Eduards Raubiško (tenora saksofons, klarnete, vokāls) Sandris Skeranskis (trompete, vokāls) Raitis Aukšmuksts (sitamie instrumenti) Juris Skrajāns (ģitāra) Pēteris Liepiņš (kontrabass, vokāls) Sasniegumi: Grupa ir uzstājusies kopīgos koncertos ar dažādām pasaules zvaigznēm (Smokie, Nazareth, Macy Grey, Scorpions, Boney M, Andy Bridge u.c.), vienmēr ar izciliem panākumiem un brīnišķīgām atsauksmēm ir piedalījusies neskaitāmos mūzikas festivālos ( Nida Jazz, Blues Nights in Varniai, Druskininkai Jazz, Klaipeda Jazz, Slavyansky Bazar 2014, u.c.)

 

Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties Biļešu servisa kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv, kā arī Valkas pilsētas kultūras namā katru darba dienu no plkst.12.00 līdz 20.00. Biļetes maksā 5 eiro, pensionāriem un skolēniem līdz 18 gadu vecumam – 3 eiro, ģimenes biļete (2 pieaugušajiem un 2- 5 bērniem) maksās tikai 10 eiro, bet pirmsskolas vecuma bērni pasākumu varēs apmeklēt bez maksas. Pasākuma dienā biļete maksās 6 eiro, pensionāriem un skolēniem līdz 18 gadu vecumam – 3 eiro, savukārt, ģimenes biļete – 12 eiro.

 

Atgādinām, ka tiem, kuri būs iegādājušies biļetes iepriekšpārdošanā, sēdvieta garantēta!

 

Tiekamies „Melodiskās mūzikas svētkos” Valkas brīvdabas estrādē!  

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.