14.07.2014
Melodiskās mūzikas svētkos skanēs dažādu žanru mūzika

2.augustā Valkas brīvdabas estrādē pirmo reizi notiks unikāls pasākums – Melodiskās mūzikas svētki „ Vilciens Rīga – Valka”. Aicināti visi no tuvām un tālām malām, kā arī Latvijas viesi, jo tieši šajā pasākumā būs lieliska iespēja iepazīt latviešu mūziku tās melodiskumā un daudzveidībā! Svētkos dzirdēsim dažādu žanru mūziku - džeza, popa, roka un šlāgermūzikas cienītāji - katrs savai gaumei atradīs ko piemērotu! Par to rūpēsies Latvijā iemīļotās grupas – „Bumerangs”, „Bruģis”, “Mākoņstūmēji”, „Big Al and The Jokers”, “Trīs tenori”, "Ateljē" un citas.

 

Pēc ilga pārtraukuma grupa „Bumerangs” vienīgo reizi atkal spēlēs “zelta” sastāvā, jo speciāli uz šo pasākumu no ASV ieradīsies tautā ļoti iemīļotais leģendārās grupas dalībnieks Edmunds Mednis.

 

Pasākumu vadīs Valmieras teātra dziedošo aktieru grupa „Žerāri”. “Nav sliktu žanru vai stilu. Katrā var dzirdēt gan laba, gan pavisam bēdīga līmeņa mūziku. Veidojot melodiskās mūzikas svētkus, vēlējos apvienot vienā koncertā mūziķus, kas pārstāv dažādus žanrus, bet kurus vieno profesionalitāte, izteikta melodija un dzīvā muzicēšana. Kā arī dot iespēju uz lielās skatuves kāpt jaunajiem, pie reizes kopā ar draugiem nosvinot pilsētas kapelas “Bumerangs” 28.dzimšanas dienu. Koncerts – balle tiks veidots tā, lai tajā var ko sev sirdij tīkamu atrast gan jauni, gan veci, gan tie, kuriem patīk tikai klausīties, gan tiem, kuri vēlas izdancoties”, atklāj mūzikas svētku idejas autors un "Bumeranga"līderis Vents Armands Krauklis.

 

Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties Biļešu servisa kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv, kā arī Valkas pilsētas kultūras namā katru darba dienu no plkst.12.00 līdz 20.00. Biļetes maksā 5 eiro, pensionāriem un skolēniem līdz 18 gadu vecumam – 3 eiro, ģimenes biļete (2 pieaugušajiem un 2- 5 bērniem) maksās tikai 10 eiro, bet pirmsskolas vecuma bērni pasākumu varēs apmeklēt bez maksas. Pasākuma dienā biļete maksās 6 eiro, pensionāriem un skolēniem līdz 18 gadu vecumam – 3 eiro, savukārt, ģimenes biļete – 12 eiro.

 

Atgādinām, ka tiem, kuri būs iegādājušies biļetes iepriekšpārdošanā, sēdvieta garantēta! Tiekamies „Melodiskās mūzikas svētkos” Valkas brīvdabas estrādē!

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.