09.07.2015
Melodiskās mūzikas svētkos uzstāsies Jāņa Lūsēna muzikālā apvienība “Promenāde”

1.augustā no plkst. 18.00 Valkas brīvdabas estrādē jau otro gadu klausītājus priecēs Melodiskās mūzikas svētki “Vilciens Rīga – Valka”. Visi aicināti izbaudīt dažādu žanru mūziku – popa, roka, šlāgera un kantrī mūzikas cienītāji – katrs savai gaumei atradīs ko piemērotu!

 

Koncertā līdzās grupām “Mākoņstūmēji”, “Sestā Jūdze”, “Bumerangs” un citām, uzstāsies arī Jāņa Lūsēna muzikālā apvienība “Promenāde”, kas duetā apvieno Anmary un Uģi Rozi.

 

Kā saka pats komponists - „Latviešu estrādes mūzikā ir bijuši spilgti dueti, un savu šarmu tie nav zaudējuši līdz pat mūsdienām. Daudzu gadu garumā bija tapušas dziesmas, kuru muzikālā stilistika bija brīva no kāda projekta noteiktajiem rāmjiem un pie manis nonākusī dzeja prasīt prasījās uz delverībām. Faktiski PROMENĀDE - tā ir muzikāla koķetērija ar dažādiem stiliem, raksturiem un brīvības sajūta, kas mazliet pretstatā ar latviešiem raksturīgo grūtsirdību.”

 

Interesanti, ka PROMENĀDES sastāvā ir mūziķi no 22 līdz 56 gadu vecumam, taču humors, vieglums un rotaļīgums mūzikā ir tuvs visiem tās dalībniekiem. Bez abiem solistiem un paša komponista pie taustiņiem un konferansjē lomā, grupā darbojas arī Jānis Lūsēns, juniors (bass), Rihards Goba (ģitāra) un Harijs Gūtmanis (bungas).

 

PROMENĀDĒ savienojas jaunība ar pieredzi, muzikāla brīvība ar tradīciju, divas skanīgas un šarmantas balsis, bet visa pamatā ir laba dzeja (Inese Zandere, Māris Čaklais, Ojārs Vācietis, Māris Melgalvs u.c.) un, protams – Jāņa Lūsēna mūzikas rokraksts, kurš šajā projektā guvis jaunas krāsas līnijas un izteiksmes veidu.

 

Biļetes uz koncertu iepriekšpārdošanā var iegādāties Biļešu servisa kasēs un www.bilesuserviss.lv, kā arī Valkas pilsētas kultūras nama kasē katru darba dienu no plkst.10.00- 18.00. Biļetes cena 5 eiro, ģimenes biļete – 12 eiro. Pasākuma dienā biļetes cena 7 eiro, ģimenes biļete – 14 eiro. Bērniem līdz 12 gadu vecumam ieeja bezmaksas.

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.