13.07.2015
Melodiskās mūzikas svētku programmu papildina “Stradivari”

1.augustā no plkst. 18.00 uz Valkas brīvdabas estrādi aicina Melodiskās mūzikas svētki “Vilciens Rīga – Valka”. Svētkos skanēs dažāda žanra mūzika – pops, roks, šlāgeris un kantrī mūzika. Ikviens savai gaumei varēs atrast ko piemērotu!

 

Koncertā līdzās grupām “Mākoņstūmēji”, “Sestā Jūdze”, “Bumerangs”, Jāņa Lūsēna muzikālai apvienībai “Promenāde” un citām, uzstāsies arī grupa “Stradivari”.

 

“Stradivari” koncerta apmeklētājiem iedos jaunības degsmi kopā ar roka enerģiju. Nesen grupa viesojās arī melodiskās mūzikas raidījumā “Vilciens Rīga – Valka”. “Stradivari” pēc Valkas televīzijas studijas raidījuma saņēma vislabākās atsauksmes, tāpēc svētku organizatori uzaicināja dzīvespriecīgo kolektīvu spēlēt uz estrādes lielās skatuves.

 

Grupā spēlē Guntis un Mareks Vecgaiļi, Kaspars Tenters, Juris Rozenbergs un Elīna Krastiņa-Grence. Iespējams, daudzi nezina, ka tieši grupas līderis Guntis Vecgailis ir uzrakstījis tautā tik iemīļotās dziesmas “Zemenes” un “Rozā”.

 

“Stradivari” izpilda “zelta hītus mūsdienīgos aranžējumos”. Viens ir skaidrs – viņi neļaus malā sēdēt nevienam!

 

Biļetes uz koncertu iepriekšpārdošanā var iegādāties Biļešu servisa kasēs un www.bilesuserviss.lv, kā arī Valkas pilsētas kultūras nama kasē katru darba dienu no plkst.10.00- 18.00. Biļetes cena 5 eiro, ģimenes biļete – 12 eiro. Pasākuma dienā biļetes cena 7 eiro, ģimenes biļete – 14 eiro. Bērniem līdz 12 gadu vecumam ieeja bezmaksas.

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.