08.07.2015
Melodiskās mūzikas svētku publiku iesildīs latviešu jaunās grupas

1.augustā no plkst. 18.00 Valkas brīvdabas estrādē jau otro gadu klausītājus priecēs Melodiskās mūzikas svētki “Vilciens Rīga – Valka”.

 

Visi aicināti izbaudīt dažādu žanru mūziku – popa, roka, šlāgera un kantrī mūzikas cienītāji – katrs savai gaumei atradīs ko piemērotu! Koncertā uzstāsies “Mākoņstūmēji”, “Sestā Jūdze”, Jāņa Lūsēna muzikālā apvienība “Promenāde” ar lielisku estrādes duetu – Anmary un Uģi Rozi un “Bumerangs”. Mūzikas svētkus iesildīs jaunās un daudzsološās grupas – “Solīda kompānija”, Kārķu jauniešu grupa un “Skyway”. Grupa „Solīda Kompānija” izveidojās 2011. gadā Cēsīs. Laika gaitā, spēlējot dažādos skolas ansambļu  pasākumos,  grupas dalībnieki saprata, ka ir jāveido nopietna grupa. “Solīda kompānija” nevar iztikt bez labām, muzikālām idejām, viņiem vienmēr jāmeklē kaut kas jauns. Kārķu jauniešu grupa sāka spēlēt 2013. gada janvārī. Repertuārā ir praktiski tikai latviešu dziesmas. Grupas dalībnieki uzskata, ka Latvijā pārāk daudz grupu dzied citās valodās. Grupai ir vienoti mērķi mūzikas pasaulē, tāpēc dalībnieki domā, ka grupa varētu pastāvēt ilgi. Savukārt “Skyway” no Valkas ir trīs jauni, atraktīvi un muzikāli puiši, kas ir apvienojušies grupā “Gaisa ceļš”. Kopā jaunieši spēlē tikai no janvāra. Paši sacer gan mūziku, gan dziesmu tekstus.

 

Pasākumu vadīs radio un TV personība Ēriks Loks. Sarunās piebiedrosies arī grupas “Bumerangs” līderis Vents Armands Krauklis. Pasākuma noslēgumā balle ar grupu “AAA”.

 

Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties Biļešu servisa kasēs un www.bilesuserviss.lv, kā arī Valkas pilsētas kultūras nama kasē katru darba dienu no plkst.10.00- 18.00. Biļetes cena 5 eiro, ģimenes biļete – 12 eiro. Pasākuma dienā biļetes cena 7 eiro, ģimenes biļete – 14 eiro. Bērniem līdz 12 gadu vecumam ieeja bezmaksas.    

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.