16.06.2014
Iepriekšpārdošanā biļetes uz Melodiskās mūzikas svētkiem sākot tikai no 3 eiro

2.augustā Valkas brīvdabas estrādē pirmo reizi notiks unikāls pasākums – Melodiskās mūzikas svētki „ Vilciens Rīga- Valka”.

 

Šobrīd ir zināms, ka pasākumā uzstāsies vairākas Latvijā iemīļotas grupas – „Bumerangs”, „Bruģis”, “Mākoņstūmēji” un „Big Al and The Jokers”, kā arī vairākas mazāk pazīstamas grupas. Pēc ilga pārtraukuma grupa „Bumerangs” vienīgo reizi atkal spēlēs pilnā sastāvā, jo speciāli uz šo pasākumu no ASV ieradīsies tautā ļoti iemīļotais leģendārās grupas dalībnieks Edmunds Mednis. Pasākuma vadīs Valmieras teātra dziedošo aktieru grupa „Žerāri”.

 

Organizatori uzsver, ka vakara pasākumā mūzika skanēs tikai un vienīgi „dzīvajā izpildījumā”. Pašvaldība cer, ka pasākums ar laiku izveidosies par skaistu tradīciju novadā un katru gadu piesaistīs aizvien vairāk apmeklētājus.

 

Biļešu cenas pasākumā būs ļoti demokrātiskas, iepriekšpārdošanā pirmajām 300 biļetēm cena būs 3 eiro, pēc 1.jūlija - 5 eiro, pensionāriem un skolēniem līdz 18 gadu vecumam – 3 eiro, ģimenes biļete 2 pieaugušajiem un 2- 5 bērniem maksās tikai 10 eiro, bet pirmsskolas vecuma bērni pasākumu varēs apmeklēt bez maksas. Pasākuma dienā biļete maksās 6 eiro, pensionāriem un skolēniem līdz 18 gadu vecumam – 3 eiro, savukārt, ģimenes biļete 12 eiro. Biļešu iepriekšpārdošana- Valkas pilsētas kultūras namā katru darba dienu no plkst.12.00 līdz 20.00, Biļešu servisa kasēs un www.bilesuserviss.lv Tiekamies „Melodiskās mūzikas svētkos” Valkas brīvdabas estrādē!

 

Informāciju sagatavoja Zane Brūvere

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.