09.06.2014
Valkā notiks melodiskās mūzikas svētki

2.augustā Valkas brīvdabas estrādē pirmo reizi notiks unikāls pasākums - „Melodiskās mūzikas svētki”. Šobrīd ir zināms, ka pasākumā uzstāsies vairākas Latvijā iemīļotas grupas - „Bumerangs”, „Bruģis’ un „Jokeri”. Šogad grupa „Bumerangs” spēlēs pilnā sastāvā, jo speciāli uz šo pasākumu no ASV ieradīsies arī Edmunds Mednis, kurš tautā ir ļoti iemīļots leģendārās grupas dalībnieks.

 

Organizatori uzsver, ka vakara pasākumā mūzika skanēs tikai un vienīgi „dzīvajā izpildījumā”. Aicinātas arī citas grupas, kas spēlē „dzīvo mūziku” pieteikties dalībai pasākumā, rakstot uz e-pastu liga[punkts]pandalone[uz]valka[punkts]lv. Tā kā pēcpusdienā estrādē notiks jauno dziedātāju un bērnu grupu koncerts, tiek aicinātas pieteikties arī bērnu grupas. Pašvaldība cer, ka pasākums ar laiku izveidosies par skaistu tradīciju novadā un katru gadu piesaistīs aizvien vairāk apmeklētājus.

 

Biļešu cenas pasākumā būs ļoti demokrātiskas, iepriekšpārdošanā biļetes cena būs 4 eiro, pensionāriem un skolēniem līdz 18 gadu vecumam – 3 eiro, ģimenes biļete 2 pieaugušajiem un 2 bērniem maksās tikai 10 eiro, bet pirmsskolas vecuma bērni pasākumu varēs apmeklēt bez maksas. Tiekamies „Melodiskās mūzikas svētkos” Valkas brīvdabas estrādē!

 

Informāciju sagatavoja: Valkas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Brūvere

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.