13.05.2019
Robežtirgus apmeklētāji cienājās ar ungāru vīnu un gulašzupu

Pagājušajā nedēļas nogalē, 11. un 12. maijā, tika aizvadīts 17. Lielais labdarības Robežtirgus, kura laikā apmeklētājiem bija iespējas iegādāties visdažādākās preces un gardumus no Latvijas, Igaunijas un citu valstu tirgotājiem.

 

Apmeklētājus priecēja arī vairākas kultūras aktivitātes – dažādu grupu, deju kolektīvu, dziedātāju ansambļu priekšnesumi, atrakcijas bērniem, radošās darbnīcas un citas atraktīvas izklaides.

 

Robežtirgus otrajā dienā, 12. maijā, Valkā viesojās Ungārijas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijas Republikā Ferencs Gābors Bāņai ar pārstāvjiem no Ungārijas vēstniecības. Zaļajā teltī pie informācijas punkta, ungāru viesi tirgoja savu tradicionālo gulašu zupu, ungāru vīnu un citus gardumus, visus ienākumus ziedojot 17.Lielā labdarības Robežtirgus apstiprinātajam mērķim – Valkas/Valgas pilsētu izdaiļošanai.

 

“Vēstniecības darbinieku un paša vēstnieka līdzdalība iedeva mūsu robežtirgum tādu neparastu, oriģinālu akcentu un par to liels paldies!” atzīst Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis.

 

 “Sarunās gan ar vēstnieku, gan ar darbiniekiem bija redzams, ka viņiem šis pasākums ļoti patika un tas bija ļoti interesanti. Es domāju, ka tas ir labs sākums arī tālākai sadarbībai un mēs jau iezīmējām vēl jomas, kur un kā mēs varētu sadarboties tādā veidā, lai tas ir interesanti arī mūsu iedzīvotājiem un viesiem,” komentē Valkas mērs.

 

Informāciju sagatavoja:
Valkas novada domes

Sabiedrisko attiecību speciālists

Ivo Leitis

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.