14.07.2022
5. augustā Valkas pilsētas kultūras namā - Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra aktiera Maksima Busela autorizrāde “Mēness dziesma”

Piektdien, 5. augustā plkst. 18.00 Valkas pilsētas kultūras nama lielajā zālē (Emīla Dārziņa ielā 8, Valkā) 14. starptautiskā laikmetīga teātra festivāla “Tālvils” ietvaros Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra aktiera Maksima Busela autorizrāde “Mēness dziesma”.

 

“Tu, sarkanā saule, kāpēc tu uzlēci,

kad viss jaukais ir tik tālu?”

 

Izrādē skan dziesmas un dzeja Maksima Busela izpildījumā.

 

Maksims saka: “Tagad dažreiz ar kaunu domāju: "Kungs, kas es biju..." un man ir kauns atcerēties, kādas stulbas dziesmas es dziedāju, bet labi, ka man ir kauns. Tomēr viss ir savādāk. Tagad klausītāji, iepazinušies ar manām dziesmām, saka: "Nu, mīļa, naiva romantika." Un citi saka: “Kungs, cik tas ir skaisti, cik daudz nozīmju, simbolu tam ir!”. Turklāt šie cilvēki runā par vienu un to pašu dziesmu. Kopumā es saprotu, ka "katram skatītājam ir savs redzējums".

 

Es esmu atgriezies ar autorprogrammu “Mēness dziesma”, lai darītu to, kas man patīk un ko es varu darīt. Un ne tikai radīt... Ir grūti vienkārši radīt! Joprojām ir jāprot darīt to, kas patīk... Vispār, lai kādi būtu laiki, es tomēr nepadodos!”

 

Biļešu iepriekšpārdošanā var iegādāties pie kultūras nama dežuranta/kasiera katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz 17.00. Biļete maksā 5 eiro.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Aivars Ikšelis,

Valkas pilsētas kultūras nama direktors

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.