27.05.2016
Aicina pieteikties dalībniekus Pedeles upes laivu rallijā un piedalīties zibakcijā

Valkas – Valgas pilsētu svētku ietvaros 12. jūnijā plkst. 13.00 notiks tradicionālais Pedeles upes laivu rallijs. Starts un finišs pie vecajām dzirnavām 1. aizsprosta apkārtnē (pie Ramsi tilta). Uz sacensībām aicinām visus pilsētniekus un pilsētas viesus, kuri ir vismaz 14 gadus veci. Sacensību organizatori vērtēs ne tikai labu fizisko sagatavotību, bet arī radošu pieeju tērpiem un peldlīdzeklim. Laivu rallijs norit abās valstīs.

 

Distances garums - 1000 m
Paštaisīto peldlīdzekļu distances garums - 500 m

 

Laivu klases:

1. Paštaisītie peldlīdzekļi no ūdensizturīga materiāla;
2. Laivas;
3. Kanoe.

 

Sacensību laikā vienam no laivas dalībniekiem būs jāveic divi uzdevumi uz sauszemes, noteikumi tiks izskaidroti pirms starta.

 

Iepriekšēja reģistrācija līdz 10. jūnijam pa e-pastu: sports[uz]valka[punkts]lv  norādot vārdu, uzvārdu, komandas nosaukumu un kontaktinformāciju, kā arī nelielu informāciju par laivu.

 

Reģistrācija atvērta pasākuma dienā stundu pirms starta, reģistrācija noslēgsies 20 minūtes pirms sacensību sākuma.

 

Dalība - BEZ MAKSAS!

 

Tiks apbalvoti trīs labākie no katras laivu klases, kā arī pārsteiguma balvas par oriģinālāko tērpu un peldlīdzekļa noformējumu.

 

Sīkāka informācija: www.valka.lv sadaļā sports sacensību nolikumā.

 

Pēc Laivu rallija beigām un pirms apbalvošanas notiks Igaunijas lielākā zibakcija 1. aizprosta apkārtnē pie vecajām dzirnavām. Skolēni, skolotāji, vecmāmiņas, vectēvi, tantes un onkuļi visos vecumos un, protams, visas deju grupas un organizācijas ir laipni aicināti piedalīties! Arī valcēnieši! Mērķis ir uzstāties ar vienu varenu deju, ko pirms pasākuma ir iespējams mācīties Valgas pamatskolas un/vai ģimnāzijas aulā. Tajā nekā sarežģīta nav, aicināti iemācīties un piedalīties!


Ja ir jautājumi, var sazināties www.facebook.com ar Erika Kesvatera vai rakstīt uz e-pasta adresi erika[punkts]kesvatera[uz]gmail[punkts]com.

 

Tie, kuriem nav laivas, būs iespējams izīrēt kajakus – gan vienvietīgos, gan divvietīgos sacensību dienā no plkst. 12:00.

Informāciju sagatavoja: Kristīne Karole, Valkas novada domes Sporta un jaunatnes lietu daļas vadītāja

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.