26.05.2017
Arī šogad norisināsies tradicionālais Pedeles upes laivu rallijs!

11. jūnijā plkst. 13:00 pie Pedeles upes ūdenskrātuves tiks dots starts kārtējam Pedeles upes laivu rallijam. Starts un finišs Raja ielā pie Ramsi tilta.

         

Aicināti piedalīties visi pilsētnieki un pilsētu viesi, kuri ir sasnieguši 14 gadu vecumu. Vērtēs gan dalībnieku sportisko rezultātu, gan arī radošu pieeju tērpiem un peldlīdzekļiem.

 

 

DALĪBNIEKU GRUPAS

  • paštaisītie peldlīdzekļi, kas gatavoti no jebkāda izturīga materiāla un turas uz ūdens
  • laivas
  • kanoe

 

DISTANCES       

Laivām un kanoe jāveic aptuveni 1000 metri, paštaisītiem peldlīdzekļiem līdz 500 metriem. Sacensību gaitā ir jāveic divi uzdevumi uz sauszemes, kas tiks izskaidroti sacensību dienā tieši pirms starta. Paredzēts masu starts, sacensību laikā divas reizes būs jāšķērso Ramsi tilts un robeža. Paštaisītajiem peldlīdzekļiem tilts jāšķērso nebūs.

 

REĢISTRĀCIJA

Iepriekšēja reģistrācija rakstot uz e-pasta adresi info[uz]valgasport[punkts]ee. Sacensību dienā uz vietas no plkst.12, reģistrācija beidzas 30 minūtes pirms starta.

 

APBALVOŠANA   

Apbalvos katras klases trīs labākās komandas. Tāpat apbalvos labāko paštaisīto peldlīdzekli un kostīmu, ko izvērtēs žūrija.

 

PAPILDU INFORMĀCIJA         

Sacensību laikā būs pieejama pludmales glābēju brigāde. Katrs sacensību dalībnieks pats uzņemas atbildību par savu veselības stāvokli.

         

Papildus jautājumu gadījumā sazināties ar “Valga Sport“ vadītāju Meelis Kattai (meelis[uz]valgasport[punkts]ee, +371 5347 8170).

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.