11.05.2016
Valkas - Valgas pilsētu svētku lielkoncertā uzstāsies populāri latviešu un igauņu dziedātāji

11.jūnijā  plkst.20.00  Valkas - Valgas pilsētu svētkos  Lielkoncerts Valkas brīvdabas estrādē.

 

Tajā uzstāsies Eirovīzijas uzvarētāja Marija Naumova( Marie N), konkursa ‘’Jaunais Vilnis’’ laureāts Jānis Stībelis (Jay Stever),  igauņu  populārā dziedātāja Laura , kā arī dziedātājs un ģitārists Tanels Padars ar grupu The Sun. Pēc koncerta - dejas kopā ar  DJ Arti Volfu .

 

Jānis Stībelis , pazīstams arī kā Jay Stever, izdevis astoņus studijas albumus. Piedalījies vairākos starptautiskos muzikālos konkursos, tai skaitā 2002. gada ‘’Jaunajā Vilnī’’. Karjeru sācis 1999. gadā ar grupu Shake & Bake. Izdoti albumi: 2000.gadā ‘’Don't Turn Away’’ (kopā ar Shake & Bake),’’ Inspiration’’ ( 2001.),’’Paliec tepat’’ (2004.), ‘’Любовь настала’’ (2005.), ‘’Glāze Piena’’ (2007.), ‘’Secret Mission’’ (2009.), ‘’ Diapozitīvi ‘’( 2010.), ‘’ Summer city ‘’ (2012.), ‘’2 pasaules ‘’(2015.).

 

 

 Marija Naumova ir dziedātāja, kas pazīstama arī ar skatuves vārdu Marie N. Vislielākais viņas  panākums ir uzvara 2002. gada Eirovīzijas dziesmu konkursā ar dziesmu "I Wanna". Tajā pašā gadā atzīta par Eiropas Gada cilvēku Latvijā. Tajā pašā gadā tika izdoti uzreiz divi albumi "On A Journey" un tā latviskā versija "Noslēpumi". 2003. gadā albums tika izdots arī Vācijā. 2003. gada maijā, kad Latvija rīkoja Eirovīzijas finālkoncertu, Marija Naumova kopā ar Renāru Kauperu vadīja šo pasākumu. 2004. gadā iznāca nākamais Naumovas albums "Nesauciet sev līdzi", kurā tika iekļautas dziesmas latviešu, angļu, franču un portugāļu valodās. 2005. gadā Marija Naumova tika iecelta par UNICEF labās gribas sūtni. Tā paša gada beigās iznāca albums "Another Dream" ar dziesmām franču un angļu valodās. 2010.gadā izdots albums "Lullabies".

 

Tanels Padars  ir igauņu dziedātājs un ģitārists. Padars kļuva slavens pēc uzvaras Igaunijas jauno izpildītāju konkursā Kaks takti ette 1999. gadā.  2001. gadā viņš kopā ar puišu grupu 2XL un Deivu Bentonu, Eirovīzijas iesācējiem, startēja tā gada Eirovīzijā, kur arī uzvarēja ar dziesmu "Everybody".

 

Šobrīd Tanels Padars uzstājas kopā ar grupu The Sun, un pašlaik ir ļoti populāri Igaunijā.  Dziesma "Hopelessness you" ir iekļauta MTV World Chart Express.

 

Laura ir igauņu dziedātāja, kas kopā ar grupu Suntribe pārstāvēja Igauniju 2005. gada Eirovīzijas dziesmu konkursā ar dziesmu "Let's Get Loud". Izdoti 2 albumi: Muusa ( 2007.) un Ultra (2009.).

 

Biļešu cena iepriekšpārdošanā 8 eiro,skolēniem,studentiem,pensionāriem 6 eiro. Biļešu cena koncerta dienā 10 eiro,skolēniem,studentiem,pensionāriem 8 eiro.

 

Biļešu iepriekšpārdošana – Valkas pilsētas kultūras namā un www.bilesuserviss.lv.

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.