30.03.2021
Lieldienas Valkas novadā

Valkas novada pašvaldība novēl priecīgas un saulainas Lieldienas! Valkas novadā būs pieejamas dažādas aktivitātes svaigā gaisā – šūpošanās, pārgājieni, izstādes un citas nodarbes gan lieliem, gan maziem.

 

Aicinām svētkus svinēt ģimenes lokā, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus.

 

Visā Valkas novada teritorijā

No 2. līdz 5. aprīlim aicinām piedalīties virtuālajā skrējienā-pārgājienā “Lieldienu  e- zaķis  2021”. Skrējiena datus iesūtīt sports@valka.lv līdz 6.aprīlim.

 

Papildu informācija: ŠEIT

 

Kārķos

Kārķu pagasta centrā, gaidot Lieldienas, lielus un mazus sveicinās Kaspara Verovkina veidotais Lieldienu zaķis, tautas nama logus rotās bērnu un pieaugušo krāsotas “papīra olas”. Tradīciju salā būs iespēja šūpoties Lielajās šūpolēs, iesiet savu dzīpariņu šūpoļu rotājumā un ripināt olas, bet svētdien, Lieldienu rītā ejot pa Lustiņdruvas takām - atrast Lieldienu Zaķa noslēptās olas.

 

Pie Turnas tautas nama

Parkā varēsiet apskatīt Lieldienu zaķu izstādi, izšūpoties šūpolēs, fotografēties foto stūrīšos.

 

Valkas pagastā

Saieta nama Lugažu muižas parkā, ievērojot visus valstī noteiktos epidemioloģiskos drošības noteikumus. Nāc! Šūpojies īpašajās Lieldienu šūpolēs, satiec parkā jaunos Lieldienu zaķus un iemūžini skaistus foto.

 

Vijciemā

4. un 5. aprīlī lielus un mazus aicinām pastaigā ar spēles garšu uz  Celīškalnu. Spēles noteikums: Celīškalnā ir paslēpusies 7 garaušu ģimene, pamēģini atrast visus.

 

5.aprīlī no plkst. 19.00- 20.00 Vijas upes krastā  lieli un mazi  ir aicināti pastaigā pa Vijas vārda dienas taku.

Kas jādara? Jāpārbauda savas zināšanas par Viju. Takā būs numurēti stendi ar jautājumiem. Atbildi uzzināsi, atrodot nākamo stendu. Lai veicas!

 

Zvārtavā

No 1.-5.aprīlim Zvārtavas pagasta teritorijā notiks interaktīvas aktivitātes - Lieldienu lustes "Pa Lieldienu Zaķa pēdām." Pārgājiens - pastaiga bērniem un pieaugušajiem nelielu objektu atpazīšanai.

 

Lai Lieldienu laiks ikvienam ir gaišs, prieka pilns, labu domu un darbu piepildīts!

 

 

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.