22.09.2016
Muzikāla komēdija "Septiņi vecpuiši" Valkā

 

RaCoco teātris, kas pazīstams ar izrādēm “Septiņas vecmeitas” un „Sniegbaltītes skola” piedāvā muzikālu komēdiju

 

SEPTIŅI VECPUIŠI

 

Valkas pilsētas kultūras namā 17. decembrī 19.30.

 

Muzikālā komēdija “Septiņi vecpuiši” skatītājus lutinās un kutinās ar dziesmām, komiskām situācijām, spilgtiem un ilgi prātā paliekošiem tēliem. Dzīvespriecīgo stāstu izdzīvos Latvijā populāri aktieri un komiķi – Rihards Lepers vai Edgars Lipors, Mārtiņš Vilsons vai Juris Strenga, Gunārs Placēns, Āris Rozentāls, Jānis Jarāns, Dainis Porgants, Jānis Kirmuška, Imants Vekmans un vienīgā dāma vecpuišu kolektīvā Ginta Krievkalna vai Jūlija Ļaha. Par muzikālo pavadījumu rūpēsies taustiņu virtuozs Gints Žilinskis.

 

Izrāde ir turpinājums jau vairāku tūkstošu skatītāju zināmajam iestudējumam “Septiņas vecmeitas”.  Vai tā ir likteņa ironija, vai vienkārši nejauša sakritība, bet līdzīgi kā iepriekš minētajā izrādē – kādā pansijā, kuras iemītnieki šoreiz ir vīrieši, strādā gados jauna un skaista meitene. Aizņemta ar mācībām augstskolā un darbu pansijā, meitene atstājusi novārtā savu privāto dzīvi, kuru, šarmanti kungi ar spilgtām rakstura iezīmēm, apņemas nokārtot. Skatītāji izjutīs īstu jautrību vērojot kā vecpuišiem veiksies savedēju lomā.

 

 

Mārtiņš Vilsons – “Bez krietnuma un mīlestības latviešu tauta nevar pastāvēt. Smalks humors ir zelta vērts”.

 

Rihards Lepers –  “Gadi un laikmeti mainās, bet cilvēku pārdzīvojumi, problēmas un attiecības paliek nemainīgas. Lai kāds būtu laikmets, bez mīlestības cilvēki nevar izdzīvot”.

 

“RaCoco teātra” izrādi  “SEPTIŅI VECPUIŠI” baudāmu radījuši režisors Ivars Lūsis, tērpu  māksliniece Jūlija Ļaha, horeogrāfe Ieva Biteniece, muzikālais repetitors Ginta Krievkalna.

 

 Biļešu cena: 6.-; 8.-; 10.-; 12 eiro.

 

Biļetes uz izrādi var iegādāties Valkas pilsētas kultūras namā, Biļešu paradīze tirdzniecības vietās un www.bilesuparadize.lv . Vairāk nekā desmit cilvēku kolektīvam atlaides info[uz]racoco[punkts]lv

 

Vairāk info www.racoco.lv

 

 

Rakstam pievienoti 1 komentārs(-i)

Janis, 2016-12-09 09:10
plkstn. nepareizi