19.06.2015
Līgo Valkas novadā – Turnā un Kārķos!

23.jūnijā plkst.20.30 Turnas auto pieturā ērģemieši izspēlēs teatralizētu uzvedumu “Limuzīns vientuļai sievietei” jeb “Divi vienā”. Tajā izspēlēs interesantākos fragmentus no divām populārām latviešu mākslas filmām “Limuzīns Jāņu nakts krāsā” un “Dāvana vientuļai sievietei”.

 

Pasākuma rīkotāji uzsver, ka būs “daudz braukšanas, daudz transportlīdzekļu, kas padarīs uzvedumu ļoti spraigu un atraktīvu”.

 

Arī Kārķos 23.jūnijā plkst.20.00 brīvdabas estrādē izrādīs teatrāls uzvedumu “Jānis meklē līgaviņu”. Taču pirms tam – tradicionālās spēkavīru un pļaušanas sacensības.

 

Pļaušanas sacensībās var piedalīties gan vīrieši, gan sievietes. Organizatori nodrošinās dalībniekus ar izkaptīm, bet katrs dalībnieks var piedalīties arī ar savu izkapti. Lai dalībnieki un skatītāji justos droši, dodoties uz sacensību vietu un no sacensībām, izkapts asmenim obligāti jābūt aptītam.

 

Pļaušanas rezultātu izvērtēs, ņemot vērā pļaušanas ātrumu un pļāvuma gludums un vāla taisnumu.

 

Spēkavīru sacensībās šogad spēkiem mērosies tikai vīri, bet 4. disciplīnā noteikti būs vajadzīga Partnere... Dalībnieki netiks šķiroti ne svara, ne vecuma, ne garuma vai īsuma, vai arī platuma un biezuma kategorijās... Dalībniekiem kopumā jāizpilda 4 disciplīnu uzdevumi - pļaušanas sacensības attiecīgajā vīru grupā, nastas pārnešanas disciplīna, sievu vilkšanas disciplīna un „pušķa” turēšanas disciplīna. Priekšā izstieptā, taisnā rokā savas dāmas priekšā, cik tas vien ilgi iespējams, jānotur „puķu pušķis”. „Pušķi” dalībniekiem piešķirs sacensību norises vietā. Stiprākais iegūs 1. Kārķu Spēkavīru sacensību uzvarētāja titulu!

 

Sacensību organizatori šogad cer uzstādīt Kārķos vienlaicīgi visvairāk un visilgāk noturēto sievu rekordu!

 

Pasākumu atbalsta Kārķu pagasta pārvalde, Valkas novada dome, biedrība “Ugunspuķe”, SIA “ KL Retail ”

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.