19.07.2022
Kārķos gatavojas skaistiem, atraktīviem un emocionāli piepildītiem Pagasta svētkiem

No 12.-14. augustam Kārķos būs tradicionālie Pagasta svētki, kuros iecerēta daudzveidīga programma. Atraktīva atpūta, īpašs mūzikāls un ēdienu baudījums – tā varētu raksturot tuvojošos Kārķu pagasta svētkus, kuros sev kaut ko piemērotu un aizraujošu varēs atrast ikvienas paaudzes pārstāvis.

 

Svētki aizsāksies piektdien, 12. augustā pulksten 8.00 ar radošu floristikas darbnīcu Evas Gulbes – Zāģeres vadībā “Svētku galds”, vakarā sporta un kultūras aktivitātes – pulksten 19.00 pie Kārķu sporta nama Pludmales volejbola turnīrs “Kārķu Open” un ielu basketbola (3:3) turnīrs.

 

Pulksten 20.00 tautas namā Kārķu tautas nama amatierteātra “Strops” G.Mīlberga joku lugas “Skursteņskrāpis” izrāde, ieeja 2.00 Eur.

 

Sestdien, 13. augustā no pulksten 5.00 līdz 9.00 makšķerēšanas sacensības “Svētku cope”  Mierkalnu karjerā.

 

Pulksten 8.00 tautas namā Svētku kauss zolītē.

 

No pulksten 11.00 atrakcijas bērniem “Mazā stiprinieka piedzīvojumi”, radošās darbnīcas, lauku labumu tirdziņš, bufete – āra kafejnīca pie Dabas koncertzāles.

 

Pulksten 12.00 Dabas koncertzālē sporta aktivitāšu atklāšana, Andžeja Grauda bungu skolas, kas ir lielākā bungu skola Baltijā, maršējošo bundzinieku priekšnesums “Drumline Latvia”, pēc tam kornhola un petanka zibensturnīrs u.c. aktivitātes.

 

Pulksten 13.00 electro –jazz  latviešu – franču dueta “Viņš un viņa” (Ilze Lejiņa un Fred Hormain) koncerts, ieeja brīva. Freds Ormēns /Fred Hormain/ ir franču saksofonists, multiinstrumentālists un komponists, Ilze Lejiņa latviešu saksofoniste un vijolniece, kura ar savu pieredzi akadēmiskajā un folkmūzikā ir vērtīgs pienesums Freda Ormēna oriģinālmūzikai.
            

Pulksten 19.00 dziedātājas Katō un Kaspars Ansons koncerts “Es tā jūtos”, ieeja 3.00 EUR.

 

No pulksten 22.00 zaļumballe, spēlē grupa “Zelta kniede”, ieeja 3.00 EUR.

 

Svētdien, 14. augustā ikviens, kurš vēlas izbaudīt rāmu, garīgu svētku pieskārienu, pulksten 11.00 ik svētdienas dievkalpojums. Pulksten 12.00 Kārķu baznīcā metālpūšamo instrumentu kvinteta “BRASS.EDU” un solistes Guntas Gelgotes koncerts “Laikmetu gleznojumi”. “BRASS.EDU” ir vienīgais klasiskais misiņa pūšamo instrumentu kvintets Latvijā, kurš aktīvi veido dažādas koncertprogrammas. Gunta Gelgote kā viessoliste uzstājas gan Latvijas Nacionālā Operā, gan Lietuvas Nacionālā Operā, kā arī bijusi soliste kamerorķestru “Sinfonietta Rīga” un “Kremerata Baltica” koncertos.

 

Sestdien, 13. un svētdien, 14. augustā darbosies Latvijas Lauku ceļotāja organizēto Mājas kafejnīcu dienu ietvarā mājas kafejnīca “Dīķkalnos” (piedāvājumā picas ar jau iecienītām un pilnīgi jaunām garšām, saldais ēdiens), mājas kafejnīca mini zoo “Rudzīši” (piedāvājumā uz oglēm cepta siļķe ar piedevām, gaileņu krēmzupa, ogu deserts, mājas kūpinājumi un citas gardas lietas), mājas kafejnīca “Stimperi” (daudzveidīgs piedāvājums – vairāku veidu salāti, zupas, otrie ēdieni, īpašas dažādu ogu kūkas).

         

 

Paņemt klēpi vai šķipsniņu svētku prieka - tas katra ziņā! Pats svarīgākais, lai svētku prieks padara mūs stiprus, vairo enerģiju un cerību labajam!  Ikviens no tuvuma un tāluma būsiet mīļi gaidīti. Uz tikšanos Kārķu Pagasta svētkos!

 

                                                                     

Informāciju sagatavoja:

Kārķu pagasta svētku orgkomiteja           

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.