05.06.2020
Latvijas televīzijas raidījuma veidotāji izzinās Kārķu vēstures leģendas

No 10. līdz 12. jūnijam būs Kārķu vēsturē vēl nebijis notikums – trīs dienu garumā Latvijas Televīzijas žurnālists Dāvids Ernštreits un filmu studija “Mistrus Media”  kopā ar trīs vēsturniekiem Edgaru Plētienu, Innu Gīli un Gati Krūmiņu meklēs unikālus stāstus, cilvēkus un notikumus, lai veidotu televīzijas raidījumu cikla “Tas notika šeit” vienu no raidījumiem, kas būs veltīts Kārķu pagasta stāstiem.

 

Lai radošai komandai izdotos uzzināt pēc iespējas vairāk leģendu, ikviens aicināts rakstīt uz e-pasta adresi tasnotikaseit@mistrusmedia.lv vai zvanīt uz tālruni 26076550. Raidījuma veidotāji aicina neturēt sveci zem pūra un  ikvienam, kuram zināmi interesanti stāsti un notikumi no sovhoza laikiem, pirmās brīvvalsts un vēl senākiem laikiem, atnākt 10. un 11. jūnijā uz Kārķu tautas namu, lai tos izstāstītu un kopīgi atklātu senus un interesantus notikumus. Aicinām visus būt atsaucīgiem!

 

Mēs zinām, ka mūsu pagasta lielākā vērtība ir mūsu cilvēki, pilnīgi katrs ir personība ar saviem stāstiem un dzīves pieredzi. 12. jūnijā Dāvids Ernštreits un vēsturnieki pastāstīs, ko jaunu atklājuši par Kārķiem un ikviens būs aicināts nobalsot par interesantāko stāstu. Informācija par stāstiem un kā nobalsot būs sociālajos tīklos www.facebook.com/tasnotikaseit, www.facebook.com/Karkupagasts un Valkas novada mājas lapā.  

 

Aicinām sekot līdzi turpmākai informācijai un notikumiem, par kuriem ziņosim!  Tā nav leģenda, bet patiesība – noteikti daudzi vēl atceras, ka pirms ceļa Kārķi – Naukšēni  un Ķires tilta rekonstrukcijas, kāds līdz šim nezināms cilvēks uz tilta bija uzrakstījis teikumu – Kārķi iedvesmas pagasts.

 

Mēs ceram, ka mums pa visiem to izdosies apliecināt un pierādīt!

 

Paldies tiem, kuri jau iesaistījušies, lai kopīgi uzņemtu Kārķos radošo komandu!

 

Informāciju sagatavoja:

Sandra Pilskalne

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.