24.05.2022
Līgosim Kārķos!

No 6. jūnija Kārķu tautas nama kamīnzālē - LLA Meža fakultātes Mežkopības katedras vecākās laborantes Rūtas Kazākas zīmējumu izstāde. Viņa veidojusi zīmējumus dažādiem populārzinātniskiem un profesionāliem izdevumiem, enciklopēdijām, mācību grāmatām un citiem projektiem, galvenokārt augus, meža ainavas un citus dabas objektus. Ja, Jāņu zāles lasot, ieraugi kādu nepazīstamu augu, dodies uz tautas namu un salīdzini ar redzamo izstādē!

 

Sestdien, 18. jūnijā tautas namā -  ātrkubošanas sacensības  “Jāņi Kārķos 2022 ”

 

Ātrkubošana (angliski – speedcubing) ir sporta veids, kura mērķis ir salikt Rubika kubu vai citas tamlīdzīgas grozāmās puzles pēc iespējas ātrāk. Bez tradicionālā 3x3x3 Rubika kuba oficiālās sacensībās tiek rīkotas arī citas disciplīnas, kā 3x3x3 ar vienu roku, 3x3x3 ar acīm ciet, 7x7x7, megaminx u.c.

 

Šī gada 18. jūnijā šādas sacensības ar nosaukumu “Jāņi Kārķos 2022 ” tiks organizētas Kārķu tautas namā. Kopumā būs iespēja piedalīties 7 dažādās disciplīnās. Dalībai sacensībās nav dzimuma vai vecuma ierobežojuma. Dalības maksa 10.00 eur. Skatītāji var vērot bez maksas. Sacensību starts plkst. 9.00; fināls ap 18.30. Pilna informācija par sacensībām, laika grafiku un reģistrāciju pieejama sacensību mājaslapā: worldcubeassociation.org

(informāciju sagatavoja Jānis Zirnis)

 

Trešdien, 22. jūnijā plkst. 19.00 pie sporta nama - aktīvais ielīgošanas vakars

Sacensības pļaušanā ar izkapti, labības maisiņu mešana jauktiem pāriem, basketbola mīnusu sacensības, smilšu volejbola zibensturnīrs (4pret4), un citas aktivitātes.

Uzzināt vairāk: 26449270, Mārcis Krams

 

Ceturtdien, 23. jūnijā Dabas koncertzālē plkst. 19.00 teatrāls uzvedums “Īsa bija Jāņu nakts”, piedalās: amatierteātris “ Strops”, ansamblis “Tik un tā”, kapela “ Senās skaņās”.

No plkst. 22.00 – Jāņu nakts balle, spēlē grupa “Blēži”.

Ieeja – ar Līgo pušķiem un Jāņu vainagiem

 

Informāciju sagatavoja:

Dace Pieče,

Kārķu tautas nama vadītāja

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.