18.07.2016
Mosties, celies, atver durvis un piedalies Kārķu pagasta svētkos!

12. un 13. augustā Kārķos notiks pagasta svētki, kuros būs kultūras, izklaides un sporta aktivitātes. Būs jau tradicionālas lietas, taču paredzams arī daudz jaunu aktivitāšu un pārsteigumu.


Kā atslēgas vārdi šā gada pasākumam būs – spilveni, durvis un deficīts.


Kāpēc spilveni?


Jau trešo gadu pagasta pārvaldes vadītājs ar komandu sestdienas rītā dodas modināt pagasta iedzīvotājus. Šogad šim pasākumam dots nosaukums “Nost no spilvena!”. Jau no pulksten 6.00 satiktajiem iedzīvotājiem rīts sāksies ar možu kafiju un labu noskaņojumu visai dienai. Iepriekšējā dienā – piektdien, 12. augustā pulksten 13.00 visi interesenti aicināti ar ziediem un dažādiem materiāliem piedalīties Dabas koncertzāles rotāšanā, kur katram būs iespēja profesionālas floristes vadībā izveidot savu puķu spilventiņu, kas būs arī kā lieliska svētku dekorācija.


Kāpēc durvis?


Jebkuras durvis sevī glabā kādu noslēpumu, aiz tām kāds mīt. Mēs vēlamies, lai aiz svētku durvīm mīt dzīves un kopā būšanas prieks. Visu svētku laikā būs iespējams tautas nama kamīnzālē aplūkot izstādi “Kārķu durvis”.

 

Kāpēc deficīts?


Sestdien, 13. augustā pulksten 18.00 pie Dabas koncertzāles būs vakara tirdziņš “Deficīts” ar vietējo mājražotāju un bufetnieces piedalīšanos. Pie bufetnieces ikvienam būs iespēja nopirkt kopēju biļeti uz vakara koncertu “No maliņu maliņām”, kas notiks pulksten 19.00 (koncerta laikā būs arī sporta sacensību uzvarētāju apbalvošana) un balli, kurā no pulksten 22.00 spēles grupa “Deficīts”. Visu biļešu īpašnieki pulksten 20.00 piedalīsies atraktīvā izlozē ar īpaši sarūpētām balvām. Kā tas notiks, lai paliek noslēpums. Piedalieties - visu redzēsiet un piedzīvosiet!


Kultūras aktivitātes


Piektdien, 12. augustā pulksten 20.00 Dabas koncertzālē notiks Beverīnas novada Kauguru pagasta amatierteātra “Vīzija” A. Upīša viencēlienu “Dzimumdienas rītā” un “Ragana” izrādes. Sestdien, 13. augustā uz šīs pašas skatuves pulksten 11.00 būs iespēja noskatīties Kārķu tautas nama bērnu teātra izrādi “Ezīša Pukšķīša dāvana”. Pulksten 19.00 koncerts “No maliņu maliņām” ar bijušo kārķēniešu un to, kuriem šeit dzīvo vecāki un vecvecāki piedalīšanos.


Sporta aktivitātes


Sporta aktivitātes aizsāksies piektdien, 12. augustā pulksten 18.00 ar tautas volejbolu (4: 4) .


Sestdien, 13. augustā pulksten 8.00 tautas namā notiks zolītes turnīrs, pulksten 12.00 Dabas koncertzālē svinīga ceremonija un sporta sacensību atklāšana. Pulksten 12.30 bērniem piepūšamās atrakcijas, visām vecuma grupām individuālās un jautrības stafetes (jauktas komandas). Pulksten 15.00 minionu triatlons bērniem, pulksten 16.00 mini triatlons pieaugušajiem (skriešana, šķēršļu pārvarēšana, braukšana ar velosipēdiem)


Mosties, celies, atver durvis, nāc un piedalies – mēs gaidām Tevi, Tavu ģimeni un Tavus draugus! Uz tikšanos!Sīkāka informācija:
26280656 - pagasta pārvaldes vadītājs Pēteris Pētersons (par svētku norisi kopumā)
26365892 - tautas nama vadītāja Dace Pieče (par kultūras aktivitātēm un darbnīcu “Puķu spilventiņi)
20240606 - brīvā laika organizatore Silva Aušte (par sporta aktivitātēm)
26068289 - lauku tūrisma speciāliste Sandra Pilskalne (par mājražotāju tirdziņu)

Rakstam pievienoti 1 komentārs(-i)

Agnese, 2016-07-30 17:50
"Ķārķu durvis" ir tīri interesanta izstāde. Ja vēl notiek, iesaku to apmeklēt :) http://www.durvjupasaule.lv