18.01.2017
2016.gada noslēguma un 2017.gada sākuma pasākumi Zvārtavas pagastā

Noslēdzot 2016.gadu, Mierkalna tautas namā norisinājās daži ļoti sirsnīgi pasākumi. 18. Decembrī sadarbībā ar pašmāju biedrību „Atrodi laiku sev” tika organizēts pasākums „Ziemas saulgriežu sagaidīšana”. Uz sadancošanu un sadziedāšanu aicināja gan Valkas folkloras kopa „Sudmaliņas”, gan Zvārtavas pagasta sieviešu vokālais ansamblis. Apmeklētājiem bija arī iespēja liet laimītes un mieloties ar svētku cienastu, un protams pavadīt dienu patīkamā un brīvā atmosfērā.

 

(Foto Evija Zeme)

 

 

 

Turpinot Ziemassvētku tēmu, viens no gaidītākajiem pasākumiem, pavisam noteikti bērnu sirsniņās, ir bērnu Ziemassvētku eglīte. 26.decembrī bērnus uz rotaļām aicināja Vinnijs Pūks, Sivēns, Trusītis un protams, kur nu bez Ziemassvētku vecīša. Lai gan nācās to meklēt kopīgiem spēkiem, jo Zvārtavas pagasts Ziemassvētku laiks, nebija tik balts un pūkainu sniegu kaisīts kā citus gadus. Ziemassvētku vecītis tika sagaidīts, priecīgi gan bērni, gan Vinnijs Pūks, kurš kārtējo reizi notiesāja gan lielo toveri ar medu, gan vairākas burciņas ar gardo ievārījumu. Solījās, ka nākošgad dalīsies. Tāpēc turēsim pie vārda!

 

(Foto Gita Treijere)

 

 

Laiks skrien tik ātri, ka nemaz nemanījām, klāt ir 2017.gads – Ugunīgā Gaiļa gads. Tādēļ, lai ar jaunu sparu iesāktu to – Zvārtavas pagasta kolektīvi aicināja ikvienu uz pasākumu „Atkalsatikšanās Ugunīgā Gaiļa gadā”. Šī gada pirmie ciemiņi, VPTDK „Virši” no Virešiem ar Vadītāju Svetlanu Spalviņu, priecēja skatītājus ar jestrām dejām, jāsaka – liels paldies ikvienam kolektīva dalībniekam. Arī Zvārtavas pagasta amatierteātris „Latviānis” sagatavoja dažādus jautrus skečus un sieviešu vokālais ansamblis ar dziesmām ieskandināja 2017.gadu. Pasākuma gaitā amatierkolektīvi dalījās ar iepriekšējā gadā padarīto, prezentācijas veidā. Pasākuma otrajā daļa bija iespēja lustēties disko ballītē un uztaisīt kādu labu foto pie fotogrāfa, īpaši veidotā foto stūrī. Paldies, ikvienam, kurš bija kopā ar mums šajā dienā!

 

(Foto Jurijs Simonovs)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gaidīšanas un dāvināšanas laiks ar to nebeidzās. 14. janvārī tautas namā viesojās Valkas septītās dienas Adventistu draudze, kas bija sagatavojusi patiesus un sirsnīgus priekšnesumus gan lieliem, gan maziem, sadarbībā ar Sociālā dienesta darbinieci  Kristiānu Brolīti, pasākuma beigās vairāk kā 20 bērni saņēma Austrijas un Latvijas bērnu gatavotās Ziemassvētku dāvanu paciņas. Pasākuma gaitā bērniem bija iespēja darboties radošajās darbnīcās, iet rotaļās un iepazīties ar citiem bēriem. Paldies šiem uzņēmīgajiem cilvēkiem, kas to dara bez atlīdzības un no tīras sirds!

 

(Foto Evija Zeme)

 

 

Informāciju sagatavoja:

Evija Zeme

Mierkalna Tautas nama vadītāja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.