08.08.2016
Amatierteātrim "Latviānis" pirmizrāde "Kāzas Bazūnēs"

Kā ierasts Zvārtavas pagastā, dienu pirms kapusvētkiem pašmāju amatierteātris „Latviānis” izrādīja jauniestudējumiem. Šoreiz tā bija G. Drezovas lugas „Kāzas Bazūnēs” izrāde, tās režisore Dagnija Pakalne.

 

Sižets stāsta: „Ko darīt pagasta padomei, ja pēdējo gadu laikā pagastā nav rīkotas nevienas kāzas? Ārkārtas sēdē tiek izlemts – padome rīkos kāzas kādam pagasta pārim. Lai par kāzām Bazūnēs zinātu visi, tiek arī nolemts, ka tiks pieaicināti plašsaziņu līdzekļi, kas šo notikumu atspoguļos. Protams, sadzīves komēdijā neiztikt bez kurioziem un pārpratumiem. Kāzas Bazūnēs notiek – tikai ne tik gludi, kā padome bija iecerējusi.”

 

Izrāde ir kā radīta, lai to demonstrētu brīvā dabā un šogad tā arī ir notika. Izrāde tika spēlēta Ozolu pamatskolas sporta laukumā, jo jūlija vidū virpuļviesulis nopostīja Mierkalna tautas nama jumtu. Rīkot izrādi brīvā dabā bija piedzīvojums gan organizatoriem, gan aktieriem, gan apmeklētājiem, jo viss notika pirmo reizi. Pēc izrādes visus aicināja zaļumballe, kurā spēlēja duets „Ceļotāji” no Smiltenes.

 

Liels paldies amatierteātra kolektīva vadītājai Dagnijai Pakalnei un aktieriem par to, ka nepadevās – un kopīgiem spēkiem sniedza lielisku izrādi zvārtaviešiem.

 

Paldies ikvienam par atsaucību, palīdzīgu vārdu un darbu. Un pats sirsnīgākais paldies apmeklētājiem, jo smaids un aplausi ir pats lielākais atalgojums par padarīto.

 

Mierkalna tautas nama vadītāja Evija Zeme

 

Amatierteātra "Latviānis" pirmizrāde lugai "Kāzas Bazūnēs"
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.