12.06.2020
Raidījuma "Tas notika šeit" - noslēguma pasākums Kārķos

Metoties jaunos stāstu meklējumos, dokumentālais LTV1 raidījums “Tas notika šeit” otrās sezonas filmēšanu uzsācis Kārķos.

 

Katra raidījuma sērija ir veltīta kādai mazāk pazīstamai vietai Latvijā, kurā trīs vēsturnieki Inna Gīle, Gatis Krūmiņš un Edgars Plētiens trīs dienu laikā atklāj trīs unikālus, maz pētītus, bet ne mazāk nozīmīgus stāstus vai leģendas, un nodod tos ciema iedzīvotāju vērtējumam.

 

Jau šo piektdien, 12. jūnijā plkst. 18:00 raidījuma veidotāji uz noslēguma pasākumu Kārķu estrādē gaidīs vietējos iedzīvotājus, lai ne tikai priecātos par Kārķu pašdarbnieku kolektīvu sniegumu, bet arī prezentētu vēsturnieku atklājumus par būtiskiem notikumiem ciema vēsturē. Pasākumā kārķēnieši tiks aicināti nobalsot par interesantāko stāstu, kā vārdā tiks nosaukta kāda īpaša vieta.

 

Notikumu būs iespējams vērot arī tiešsaitē: https://www.facebook.com/tasnotikaseit/

 

“Tas notika šeit” atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, kā arī Latvijas Nacionālais arhīvs. Raidījums tiek veidots filmu studijā “Mistrus Media”, sadarbībā ar Latvijas Televīziju.

 

Informāciju sagatavoja:

Anete Ruperte

"Film Studio Mistrus Media"

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.