15.03.2016
Raimonda Paula jaunā koncertprogramma KRĀSU BALĀDE Valkā

Valkas pilsētas kultūras namā 24. aprīlī plkst. 16.00 Raimonda Paula jaunā koncertprogramma KRĀSU BALĀDE ar Jāņa Petera jaunāko dzeju. Tā radīta pēdējā gada laikā, veidota kā literāri muzikāls vakars. Latviešu populārās mūzikas autora un pianista Raimonda Paula dziesmas un melodijas ir atpazīstamas ne tikai Latvijā, bet tālu aiz tās robežām.

 

Viņa mūzika skanējusi neskaitāmās valstīs, visprestižākajās koncertzālēs, un tas noticis, pateicoties galvenokārt komponista unikālajām melodiķa dotībām. Izcilā komponista un mūziķa biogrāfija jau kopš 1956. gada saistās ar skatuves dzīvi, neskaitāmiem koncertiem un sadarbību ar virkni dažādiem izpildītājiem. 2016. gadā, kas ir Maestro Jubilejas gads, tika radīta jauna koncertprogramma, kas balstās uz Raimonda Paula laikabiedra, tuva drauga un populāra dzejnieka Jāņa Petera dzeju.

 

Iepriekš Raimondam Paulam sadarbībā ar Jāni Peteru tapuši arī lielformāta darbi - mūzika izrādei “Šerloks Holms”/1980.g./, cikls “Māsa Kerija” /1979.g./ un daudz citu atpazīstamu skaņdarbu. Jaunā koncertprogramma KRĀSU BALĀDE apvieno divu izcilu personību - komponista un dzejnieka līdz šim nedzirdētu un nepublicētu daiļradi - 15 jaunradīti skaņdarbi ar Jāņa Petera dzeju, tādējādi jaunā koncertprogramma ir pirmatskaņojums.      

 

Programmā iekļautas dziesmas, kas rakstītas un iestudētas ar dramaturģisku ievirzi, ar mērķi radot Maestro un Jāņa Petera muzikālu vizītkarti, kas raksturo abu autoru profesionālo būtību laika ritumā. Koncertprogramma iecerēta īpaši intīmā un nostaļģiskā gaisotnē, to izpildīs Raimonds Pauls - klavieres un Zigfrīds Muktupāvels - balss partijas un dzejas lasījumi.

 

Jaunradītajai koncertprogrammai tiks izdots mūzikas ieraksts CD.

 

Biļešu cena: 10.-; 12.-; 15.-; 20.- eiro. Biļetes var iegādāties Valkas pilsētas kultūras nama kasē. 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.