27.04.2021
No 1. līdz 4. maijam aicinām piedalīties foto orientēšanās spēlē “Maija plezīrs Vijciemā”

No 1. līdz 4. maijam Vijciema tautas nams organizē aizraujošu auto foto orientēšanās spēli „Maija plezīrs Vijciemā”. Vadoties pēc dotiem attēlu fragmentiem, Vijciema pagastā ir jāsameklē un jānofotografē konkrētie objekti.

 

Foto spēle ir lieliska iespēja jautri pavadīt laiku gan Vijciema viesiem, gan vijciemiešiem, kuri grib pārbaudīt savas zināšanas par pagastu.

 

Spēle ļauj aktīvi pavadīt laiku svaigā gaisā. Dalībnieki paši nosaka objektu skaitu un secību kādā atrast attēlos redzamās vietas, līdz ar to spēle ir pieejama gan ģimenēm ar bērniem, gan pieaugušajiem, gan senioriem. Tā kā starp objektiem ir vairāki kilometri, ērtāk tos ir apmeklēt ar auto, bet to var izdarīt arī velobraucēji un pārgājienu cienītāji.

 

Lai piedalītos foto spēlē, Jums būs nepieciešams:

  • fotokamera vai telefons ar fotografēšanas iespēju;
  • spēles uzdevuma lapa ar 20 meklējamajiem attēliem.

 

Spēles apraksts

Lai spēlētu foto spēli nepieciešama uzdevumu lapa, kuru var lejupielādēt digitāli no Valkas novada tīmekļvietnes, Vijciema tautas nama Facebook lapas, vai to saņemt visiem pieejamajā pasta kastītē pie Vijciema pagasta pārvaldes durvīm, Dalderos, Vijciema pagastā.

 

Uzdevumu lapā ir 20 dažādi objektu fragmenti, bez paskaidrojumiem, kur tie uzņemti. Tie var būt pieminekļi, sienu zīmējumi, ēku daļas vai kādas citas interesantas detaļas. Spēles dalībniekiem uzdevums ir saprast, kur katrs fotoattēla fragments tapis, jāatrod konkrētā vieta, jānofotografē tā un jāiesūta Vijciema tautas namam uz mobilo tālruni +371 29386820, izmantojot mobilo aplikāciju WhatsApp.


Spēlē var piedalīties ar visiem atrastiem punktiem vai tikai dažiem, turklāt tos var iesūtīt vienā piegājienā vai visa termiņa laikā līdz pat 7. maijam ieskaitot. Vienīgais nosacījums, ka tie būtu jāsūta no viena un tā paša telefona numura.Rezultāti un apbalvošana
Dalībnieku rezultāti tiks publicēti 12. maijā Valkas novada mājaslapā un Vijciema tautas nama Facebook lapā. 3 veiksmīgakie tiks arī pie pārsteiguma balvām no Vijciema tautas nama.

Lai veicas!

 

Informāciju sagatavoja:

Vita Bērziņa,

Vijciema tautas nama vadītāja

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.