26.03.2018
Studiju "Joy" Ogrē uzņem ar vētrainiem aplausiem

Nedēļas nogalē Ogrē norisinājās mūsdienu dejas konkursa fināls. Tajā piedalījās arī studijas “Joy” kolektīvi.

 

1. - 4. klašu kategorijā deju grupa “RICHARD” sīvā konkurencē ieguva trešo kategoriju. Tomēr galvenais ir tas, ka zāle ar sajūsmu un vētrainiem aplausiem uzņēma jaunos dejotājus. Viņu pedagogi - Linda Mila un Laura Gorodko kopā pārstāvēja Latviju ar 16 deju kolektīviem.

 5. - 12. klašu grupā “B-BOYS SQVAD” ieguva pirmo kategoriju. Viņu pedagogs Aleksandrs Makarovs finālā piedalījās ar 17 kolektīviem.

“Ļoti patīkami, ka profesionālā žūrija augstu novērtēja mūsu bērnu un pedagogu sniegumu”, stāsta studijas “Joy” vadītāja Marina Jerjomina. “Viņi godam pārstāvēja finālā Vidzemes rajonu, divas pilsētas un divas valstis – Latviju un Igauniju!”

“Galvenais tomēr konkursos ir iepazīšanās ar citiem kolektīviem, kopīgs darbs. Un kā dāvana mūsu bērniem būs piedalīšanās Baltijas valstu  starptautiskā festivālā – konkursā “Best show 2018”, kurš norisināsies Rīgā”, piebilst Marina.

Vēl dejotājiem priekšā ir pusfināls Pērnavā, prestižajā Igaunijas konkursā “Kuldne Karikas”. Uz turieni dosies septiņas studijas “Joy” grupas. Tāpat priekšā 14. un 15. aprīlī ir fināls vispopulārākajam deju konkursam “Koolitants 2018”, kur studiju “Joy”pārstāvēs četri deju kolektīvi un bērni cīnīsies par labākā deju kolektīva Igaunijā nosaukumu 2018.gadā.

 

Novēlēsim viņiem veiksmi!

Informāciju sagatavoja:

Zane Brūvere- Kvēpa

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.