20.04.2020
Sveicam bibliotēku nedēļā 2020 “Iedvesmo, iesaisti, iespējo, vieno”!

Bibliotēku nedēļa ir laiks, kad bibliotēkas visā Latvijā ar savām aktivitātēm pastiprināti pievērš uzmanību sev, savam darbam un profesijai, bibliotēku nozīmei sabiedrībā. Bibliotēku nedēļa notiek no 20.–26. aprīlim, un tās moto ir – “Iedvesmo, iesaisti, iespējo, vieno”.

 

Valkas novada Centrālā bibliotēka aicina ikvienu interesentu un nozares kolēģus IELŪKOTIES, IEDVESMOTIES un profesionāli PILNVEIDOTIES, aplūkojot

 

 

Bibliotēkas izmanto un aicina izmantot moderno tehnoloģiju iespējas, tādējādi vēl vairāk norādot uz bibliotēku lomu un nozīmi sabiedrībā.

 

Bibliotēku nedēļas aktivitātēm dotā tēma “Iedvesmo, iesaisti, iespējo, vieno” ir pakārtota Starptautiskās bibliotēku asociāciju un institūciju federācijas (International Federation of Library Associations and Institutions, IFLA) ģenerālkonferences tēmai.

 

Bibliotēku nedēļas organizatori ir Latvijas Bibliotekāru biedrība (LBB), šajā laikā ik gadu rīkojot arī Latvijas Bibliotēku festivālu, kas šogad izpaliek ar klātienes pasākumiem vīrusa “Covid-19” izplatīšanās novēršanas noteikumu dēļ. Toties 23. aprīlī pirmo reizi tiešsaistes formā tiks organizēts Latvijas bibliotekāru 13. kongress.

 

#bibliotēkunedēļa2020

 

Informācija par Bibliotēku nedēļu 2020 veidota, izmantojot Bibliotekari.lv publikāciju.

 

Informāciju sagatavoja

Una Grāve

Valkas novada Centrālās bibliotēkas galvenā bibliotekāre

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.