25.02.2020
Tikšanās ar raidījuma "Literatūre" veidotājiem

3.martā plkst. 12.00 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijā būs tikšanās ar raidījuma “Literatūre” veidotājiem Martu Selecku un Gustavu Terzenu.

 

Tikšanās pasākumā kopā ar abiem raidījuma “Literatūre” vadītājiem paceļosim latviešu literatūras atklājumu pasaulē, uzzinot vairāk par raidījuma tapšanu un atklātajām vietām, kurās dzimuši, auguši un savus darbus radījuši zināmi un mazāk zināmi latviešu literāti. Veidot dokumentālu seriālu par latviešu rakstniekiem ir Martas Seleckas ideja – ceļot kopā ar aizraujošiem cilvēkiem, kurus citos apstākļos satikt un iepazīt būtu krietni grūtāk. Raidījuma “Literatūre” 1.sezonā skatāms, kā katrs no astoņiem rakstniekiem ir izvēlējies sev tuvāko aizgājušo laiku latviešu autoru un dodas ceļojumā uz vietām, kur tie dzīvojuši vai par kurām rakstījuši. Savukārt, Martas ierastais ceļabiedrs Gustavs Terzens ceļojis atsevišķi, izmantojot grāmatu tekstus par ieganstu sarunām ar satiktajiem ļaudīm.

 

Pasākums notiek Valsts Kultūrkapitāla fonda finansētā projekta “Notikums. Autors. Lasītājs.” ietvaros.

 

 

Valkas novada Centrālā bibliotēka aicina apmeklēt pasākumu ciklu “Notikums. Autors. Lasītājs.”, kurā tiks īstenotas četras tikšanās ar stāstījumu un sarunām par un ap grāmatām, to autoriem un varoņiem – gan mūsu kultūras klasiķiem, gan ievērojamām mūzikas un zinātnes personībām, gan aktuālām tēmām, kas atspoguļotas literārajos darbos.

 

Projekta ietvaros no 2020. gada februāra līdz maijam būs iespēja tikties ar rakstniekiem Elvitu Ruku, Ingunu Cepīti, Maiju Krekli, kā arī raidījuma “Literatūre” veidotājiem Martu Selecku un Gustavu Terzenu.

 

Avots: Valkas novada Centrālā bibliotēka

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.