16.09.2020
Topošajā Valkas - Valgas dvīņu pilsētas centrā kopā ar igauņiem sagaidīsim Jauno gadu

Šodien, 16. septembrī, Valkas novada domē norisinājās Valkas un Valgas pašvaldību pārstāvju sanāksme, kurā tika pārrunāts kopīgo pasākumu plāns.

 

Pēc Valkas-Valgas dvīņu pilsētas centra būvdarbu pabeigšanas, plānots aizvien vairāk pasākumus rīkot kopīgi jaunizveidotajā centrā, veicinot abu valstu un pilsētu iedzīvotāju tuvāku sadraudzēšanos.

 

Šogad Ziemassvētku tirdziņš jaunajā dvīņu pilsētu centrā kopā ar igauņiem notiks sestdien, 19. decembrī. Arī Jaunā gada sagaidīšana norisināsies jaunizveidotajā centrā. Plānotas dažādas aktivitātes, kas būs interesantas ne tikai vietējiem iedzīvotājiem, bet arī viesiem. Tā ir iespēja sagaidīt 2021. gadu uz Latvijas – Igaunijas robežas ar kopīgu salūtu, kas būs vērienīgāks un iespaidīgāks, kā citus gadus.

 

2021. gadā 18. Lielais labdarības Robežtirgus norisināsies 8.-9. maijā, savukārt Valkas – Valgas pilsētu svētki no 10. līdz 13. jūnijam. Tiks turpināta jaunieviestā pilsētu svētku tradīcija ar parādi, kurā tiks aicināti piedalīties Valkas-Valgas pašdarbnieki, policisti, ugunsdzēsēji, skolas, pilsētas uzņēmumi, biedrības, iestādes, interešu grupas un kolektīvi.

 

Aicinām sekot līdzi aktuālākajiem jaunumiem par gaidāmajiem pasākumiem Valkas pašvaldības mājaslapā www.valka.lv

 

 

Foto: Laura Gredzens

 

Informāciju sagatavoja:

Ivo Leitis,

Valkas novada domes

Sabiedrisko attiecību speciālists

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.