04.01.2016
Valkā uzstāsies Grammy balvas ieguvēja Moija Brenana

4.martā plkst.19.00 Valkas pilsētas kultūras namā uzstāsies ķeltu dīva, Grammy balvas ieguvēja Moija Brenana (Moya Brennan) un īru arfas virtuozs Kormaks de Bara (Cormac De Barra).

 

Abi mūziķi - Moija Brenana un Kormaks De Bara nāk no lielām, muzikālām īru ģimenēm un viņu atzinība vienam pret otru pārtapusi spilgtā muzikālā duetā. Viņu albums „Voices & Harps” (“Balsis un arfas”) ir kulminācija viņu draudzībai un radošajai sinerģijai iepriekšējo desmit gadu laikā. Viņi apvieno vienkāršību, dziļumu un skaistumu savās īpašajās prasmēs, kas padara viņus tik unikālus savā lauciņā.

 

Grammy balvas ieguvēja, Moija Brennana, ir leģendārās grupas Clannad dziedātāja ar ļoti veiksmīgi izveidotu solo karjeru. Viņa ir uzstājusies uz gandrīz visām iespējamām pasaules lielākajām skatuvēm un ir sadarbojusies ar daudziem pasaulslaveniem māksliniekiem, to skaitā The Chieftains, Paulu Breidiju un Bono.

 

Moija ieguvusi vairākus nozīmīgus apbalvojumus - Ivor Novello un BAFTA balvas, kā arī prestižo Grammy balvu 1999. gadā. Viņas māsa ir pasaulslavenā dziedātāja, četru Grammy balvu ieguvēja Enja (Enya Brennan).

 

Kormaks De Bara ir starptautiski atzīts daudzpusīgs arfas virtuozs. Viņš nemitīgi cenšas pārkāpt robežas īru arfas spēlei savos darbos kopā ar citiem māksliniekiem, tai skaitā Heizelu O’Konoru, Džūliju Fīniju un jau pieminēto grupu Clannad. Kormaks arī dodas koncertturnejās un ieraksta darbus ar saviem brāļiem Fjonanu and Īmonu ģimenes grupā Barcó. Papildus intensīvajam uzstāšanās grafikam, viņš regulāri vada muzikālas darbnīcas un meistarklases visā pasaulē.

 

Biļetes pārdošanā no 5. janvāra Biļešu paradīzē un Valkas pilsētas kultūras nama kasē. Biļešu cena no 12 līdz 30 eiro.

 

Informāciju sagatavoja: Valkas novada domes Sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Brūvere

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.