08.02.2023
Valkas bibliotēka aicina ielūkoties zīlēšanas mākslas aizkulisēs

Ikviens, kuru interesē noslēpumainā, leģendām apvītā kāršu un zīlēšana pasaule, 10. februārī plkst.18 aicināts uz tikšanos Valkas bibliotēkā ar zīlnieci – taroloģi Hilarionu jeb Ingu Šnuku. 

 

Hilariona ir Ingas Šnukas segvārds, kuru viņa izmanto darbojoties Taro pasaulē. Viņa ir taroloģe ar vairāk kā desmit gadu pieredzi  un ikdienā palīdz cilvēkiem risināt dzīves situācijas, ņemot talkā taro kārtis un to sniegtās atbildes. Sapnis apgūt zīlēšanas mākslu I.Šnukai radies jau bērnībā, šodien viņa savas zināšanas nodod saviem audzēkņiem, strādā pie grāmatas par taro kārtīm un darbojas Latvijas Tarologu asociācijā.   

 

Tikšanās laikā tiks stāstīts par Taro mītiem, ko kārtīm jautāt, ko nejautāt un atklāts, kā konsultāciju mainīt no vienkāršas intereses apmierināšanas uz patiesi produktīvu sarunu, kurā iespējams iegūt daudz vērtīgu padomu dažādu jautājumu risināšanai.

 

Uz sarunu Inga Šnuka aicina ierasties ar atvērtu attieksmi, vēlmi izzināt un sagatavotiem interesējošiem jautājumiem.

 

Pasākums tiek organizēts, atzīmējot Valkas bibliotēkas simtgadi, tā laikā NETIKS fotografēts un filmēts, ikvienam būs iespēja piedalīties loterijā un iegūt pārsteiguma balvu no taroloģes Ingas Šnukas.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Ance Andrējeva-Empele

Valkas novada Centrālās bibliotēkas

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.