11.12.2020
Valkas novada Centrālā bibliotēka aicina piedalīties aptaujā

Lai pilnveidotu Valkas novada Centrālās bibliotēkas (turpmāk Valkas NCB) pakalpojumu kvalitāti un uzzinātu iedzīvotāju viedokli par bibliotēkas darbu, aicinām bibliotēkas esošos un potenciālos lietotājus līdz 21. decembrim piedalīties aptaujā. Priecāsimies saņemt atbildes arī no Valkas novada iedzīvotājiem, kuri bibliotēku neapmeklē.

 

Aptaujā iekļauti jautājumi par Valkas NCB pakalpojumu piedāvājumu, bibliotēkas apmeklēšanas paradumiem, informācijas saņemšanas kanāliem un bibliotēkas piedāvājuma uzlabošanas iespējām. Aptaujas anketu iespējams aizpildīt Elektroniskā formātā vai drukātā formātā Valkas NCB (Rīgas ielā 22) un Jāņa Rozes grāmatnīcā (Raiņa ielā 6).  Iegūtie rezultāti tiks izmantoti un publiskoti tikai apkopotā veidā. Viedokļa izteikšana aizņems līdz 10 minūtēm.

 

Aizpildot aptaujas anketu elektroniskā vai drukātā formātā, ikvienam dalībniekam ir iespēja piedalīties Valkas NCB sarūpētās “Jāņa Rozes” grāmatnīcas dāvanu kartes (20 eiro vērtībā) izlozē un vēl piecu balvu izlozē, kuras nodrošina Valkas novada Tūrisma un informācijas birojs.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Līga Tetere

Valkas novada Centrālās bibliotēkas direktore

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.