17.03.2021
Valkas pagastā uzņemtā Dabas koncertzāles koncertfilma ieguvusi "Zelta Mikrofons 2021" apbalvojumu

16.martā tiešraidē no Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma Mediju centra tika paziņoti mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta mikrofons” laureāti. Mūzikas ierakstu gada balvas tika pasniegtas jau 25.reizi. Metālmākslinieka Armanda Jēkabsona izgatavotās Zelta Mikrofona statuetes tika pasniegtas 22 kategorijās.

 

Balvas "Zelta Mikrofons 2021"  kategorijā "Koncertieraksts video" apbalvojumu saņēma Dabas koncertzāles 2020 koncertfilma "Geastrum. Basas kājas", kura pagājušā gada jūlija vidū tika filmēta tepat - Valkas pagasta mežos.

 

Valkas novadā tapušo koncertfilmu iespējams noskatīties tiešsaistē: http://www.dabaskoncertzale.lv/notikumi/geastrum/2020-geastrum-filma/

 

Filma tapusi ar Latvijas vides aizsardzības fonda un Valkas novada atbalstu. Koncertā ar muzikālu priekšnesumu piedalījās arī valcēniešu pūtēju grupa, kuras sastāvā ietilpa Vents Armands Krauklis, Andris Niklavičs, Raimonds Reinholds, Mikus Mīļais un Māris Rungulis.

 

Ar Mūzikas ierakstu gada balvas Zelta Mikrofons 2021 laureātiem varat iepazīties oficiālājā tīmekļvietnē www.zeltamikrofons.lv.

 

Mūzikas ierakstu gada balvu Zelta Mikrofons organizē Latvijas skaņu producentu, izdevēju un izplatītāju apvienība (LaMPA) un Micrec PM sadarbībā ar Latvijas Izpildītāju un producentu apvienību (LaIPA) un Kultūras Ministriju, kā arī ar Elektrum un Vivus.lv atbalstu.

 

Pēc www.zeltamikrofons.lv sagatavotajiem materiāliem informāciju apkopoja:

Ivo Leitis,

Valkas novada domes

Sabiedrisko attiecību speciālists

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.