15.02.2018
Valkas pilsētas kultūras namā – grupa “Līvi” ar akustisko programmu “Bez štepseļiem”

18.martā plkst.17.00, Valkas pilsētas kultūras namā – grupa “Līvi” ar akustisko programmu “Bez štepseļiem”.

 

Martā Latvijā sāksies grupas “Līvi” akustisko koncertu sērija. Tā sekos pagājušā gada nogalē notikušajam koncertierakstam “Bez štepseļiem”, kas marta sākumā nonāks pie klausītājiem.

 

“Līvi” turpina dzīvot ar savu leģendāro vārdu, apstiprina mūziķis Ainars Virga. Kopš koncertieraksta Jānis Buķelis jeb Buks nu ir kļuvis par pastāvīgu grupas daļu un pārliecinošu vokālistu. Grupā  “Līvi” turpina spēlēt Guntars Mucenieks (taustiņi), kā arī Henrijs Mucenieks (ģitāra). Akustiskajā programmā piedalās arī Edgars Silacērps (basģitāra), Māris Zīlmanis (bungas), Aleksejs Balinskis jeb Alex (pūšaminstrumenti, perkusijas), Dzintars Beitāns (vijole) un stīgu kvartets. Šis sastāvs arī atklāj, ka “Līvu” gars un muzikālā kvalitāte tiek nodota no paaudzes paaudzē.

 

Liepājā pērn veiktais akustiskais koncertieraksts ir pierādījis, ka leģenda turpinās. Muzikantiem ir jāspēlē, un to viņi dara. Tas apliecina Ainara Virgas teikto, ka grupas dzīvē sācies jauns posms.

 

“Bez štepseļiem” nav ierastā “Līvu” smaguma, taču klāt nākušas jaunas un īpašas nianses, kas arī zināmās dziesmas ļauj sadzirdēt citādāk un no jauna.

 

“”Līvu” fani nebūs vīlušies, klausoties šo albumu un apmeklējot koncertus,” apstiprina kompānijas “Mikrofona ieraksti” pārstāvis Guntars Račs. “Līvi” ir dzīvi.
Koncerti notiks Valmierā, Jelgavā, Talsos, Valkā, Kuldīgā, Ventspilī, Rīgā, Krustpilī, Liepājā.

 

Biļetes uz koncertu ir nopērkamas Valkas pilsētas kultūras namā, “Biļešu Paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv.

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.