24.01.2020
Valkas pilsētas kultūras nama tehniskie darbinieki dosies vizītē uz Siguldas kultūras centru “Siguldas Devons"

13. februārī Valkas pilsētas kultūras nama tehniskie darbinieki dosies pieredzes apmaiņā uz Siguldas kultūras centru “Siguldas Devons”.

 

Valkas pilsētas kultūras nama tehniskie darbinieki iepazīs renovēto kultūras centru. Diskutēs ar tā kolēģiem no tehniskās daļas par kultūras centru pasākumu nodrošinājuma un uzturēšanas tehnisko darba plānošanu. Apskatīs Siguldas kultūras centra Siguldas Devons dizaina risinājumus. Iepazīsies ar mūsdienu kultūras centru klientu apkalpošanas pamatprincipiem un metodēm.

 

Siguldas novada Kultūras centrs ir Siguldas novada pašvaldības kultūras iestāde, kurā apvienotas šādas struktūrvienības – kultūras centrs “Siguldas Devons”, Siguldas pagasta Kultūras nams, Jūdažu sabiedriskais centrs, Allažu pagasta Tautas nams Mores pagasta Tautas nams un Siguldas novada bibliotēka ar apakšstruktūrām.

 

„Siguldas devons" nosaukts par godu periodam, kas Gaujas smilšakmens slāņos uz laiku laikiem ierakstījis maģisku kodu no laika, kad Siguldas apkaimi klāja ūdeņi. „Siguldas devona" fasādes dizainā izmantoti dekoratīvi paneļi, kuru apdrukā redzams smilšakmens atsegumu raksts no Velnalas klintīm, kur visbagātīgāk saglabājušās devona zivju un floras fosīlijas.

   

Šī ir vieta, kur baudīt labāko skaņu sistēmu Baltijas valstīs, jo ēkā uzstādīta „Meyer Sound" apskaņošanas sistēma, ko skaņu inženieri un producenti pamatoti šobrīd uzskata par labāk skanošo apskaņošanas sistēmu pasaulē.

 

13. februārī Valkas pilsētas kultūras nama darbība dienas pirmajā pusē būs ierobežota.

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas pilsētas kultūras nama direktors

Aivars Ikšelis

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.