18.01.2022
Omniva Valkas novadā uzstāda jaunu pakomātu

Turpinot vērienīgo pakomātu tīkla paplašināšanu, uzlabojumi Omniva pakalpojumu pieejamībā veikti arī Valkā, uzstādot jaunu pakomātu. Līdztekus, padarot sūtījumu izņemšanu ērtāku un operatīvāku, Omniva ieviesusi arī jaunumu, kas ļauj vienam sūtījumu saņēmējam visas sev adresētās paciņas izņemt vienā pakomāta nodalījumā.


Jaunais pakomāts Valkā izvietots pie Raiņa ielas Maxima veikala (Raiņa iela 7) un tajā būs pieejami 140 skapīši. Tādējādi turpmāk Valkas iedzīvotajiem pilsētā būs pieejami divi Omniva pakomāti.


“Mūsu prioritāte ir padarīt Omniva pakalpojumus pieejamus arvien plašākam iedzīvotāju skaitam – jo īpaši attālākos reģionos. Mainoties iedzīvotāju paradumiem, redzam, ka attālinātā iepirkšanās būs aizvien pieprasītāka. To apliecina arī mūsu apkopotie dati – unikālo sūtījumu saņēmēju skaits Latvijā pieaudzis par 41 %, bet kopumā jau 61 % Latvijas mājsaimniecību pērn izmantojušas mūsu pakalpojumus,” skaidro Omniva vadītāja Latvijā Beāte Krauze-Čebotare.


Ņemot vērā aizvien pieaugošo sūtījumu skaitu un lielo pakomātu noslodzi, Omniva meklē dažādas alternatīvas ātrākai sūtījumu piegādei. Viens no jaunumiem, kas nesen ieviests, ir vienam saņēmējam adresētu sūtījumu ievietošana vienā skapītī. Šis pakalpojums turpmāk tiks nodrošināts gadījumos, kad kurjers konstatēs, ka konkrētajā pakomātā jau atrodas šim tālruņa numuram adresēts neizņemts sūtījums. Tas attieksies uz visiem sūtījumiem – gan tiem, par kuriem apmaksa jau veikta, gan arī tiem, kam izvēlēta pēcapmaksa.


Šādā gadījumā paciņu saņēmējiem par katru sūtījumu tiks nosūtīta atsevišķa īsziņa, taču durvju atvēršanas kods būs viens un tas pats. Ievadot kodu, saņēmējs ekrānā redzēs sūtījumu skaitu, kas ievietoti skapītī. Skapītis tiks atvērts tikai pēc tam, kad paciņu saņēmējs apstiprinās, ka ir iepazinies ar informāciju par nodalījumā ievietoto sūtījumu daudzumu.


Kopumā visā Latvijā plānots paplašināt Omniva pakomātu skaitu teju par trešdaļu, uzstādot 92 jaunas iekārtas un paplašinot pakomātu kopējo skaitu līdz 300.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Ruta Pole,
SIA "Omniva Latvija" mārketinga vadītāja

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.