16.06.2017
Valkas novada domes vadītāja amatu saglabā Vents Armands Krauklis

Šodien, 16. jūnijā, norisinājās Valkas novada domes jaunā sasaukuma pirmā sēde. To vadīja novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Rolands Rastaks. Pirmajā sēdē piedalījās visi šī gada 3. jūnijā Pašvaldību vēlēšanās ievēlētie deputāti. Sēdes galvenais jautājums bija novada domes priekšsēdētāja vēlēšanas. Tās notika atklāti, metot personificētus vēlēšanu biļetenus vēlēšanu urnā.

         

Domes priekšsēdētāja amatam tika izvirzīti divi kandidāti – Vents Armands Krauklis (VIDZEMES PARTIJA, Latvijas Reģionu Apvienība) un Valdis Šaicāns (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”- “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”).  

         

Ar 12 “Par” balsīm tika ievēlēts līdzšinējais Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis. Pret viņu balsoja Dace Bašķe, Aivars Sjademe un Valdis Šaicāns no partijas Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”- “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”.

       

Šodien plkst. 14:00 ir sasaukta Valkas novada domes ārkārtas sēde, kurā tiks ievēlēti divi priekšsēdētāja vietnieki - Juridiskajos un sociālā darba jautājumos un Izglītības, kultūras, sporta un ārējo sakaru jautājumos.  Domes ārkārtas sēdē tiks ievēlēti arī Finanšu komitejas, Attīstības lietu komitejas, Izglītības, kultūras un sporta komitejas, Saimniecisko lietu komitejas, Sociālo lietu komitejas un komisiju locekļi.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Aksana Markoviča

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.