15.08.2016
Aicina darbā programmētājus

Valkas novada dome ved pārrunas ar liela, starptautiska IT uzņēmuma meitas firmu Latvijā par filiāles izveidi Valkā.

 

Lai šo ideju realizētu, tiek meklēti IT speciālisti – programmētāji, kuri dzīvo, vai ir gatavi dzīvot Valkā/Valgā, tās apkārtnē un ir ieinteresēti strādāt stabilu, radošu, labi atalgotu darbu lielā uzņēmumā. Interesentiem, kuri ir gatavi pārcelties uz Valkas novadu, var piešķirt dzīvokli.

 

Tā pat meklē potenciālo filiāles vadītāju, kuram nav obligāti jābūt programmētājam, bet ar pieredzi vadzinībās un sapratni par IT nozari.

 

 “Valkā – Valgā ir samērā daudz dažādu ražotņu. Valkas novada dome uzskata, ka ir ārkārtīgi svarīgi, lai šeit būtu labi atalgotas darba vietas cilvēkiem ar augstāko izglītību. Programmēšana un informācijas tehnoloģiju nozare vispār ir ar lielu perspektīvu, jo pieprasījums pēc šiem pakalpojumiem aug gan Latvijā, gan citur pasaulē. Esam gatavi būt ļoti pretimnākoši potenciālajiem sadarbības partneriem un speciālistiem.

 

Valka - Valga ir lieliska vieta dzīvošanai, īpaši ģimenēm ar bērniem. Varam piedāvāt draudzīgāku, drošāku vidi, nekā lielās pilsētās. Tāpēc ceru, ka šis projekts būs sekmīgs,” uzsver Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis.

 

Protams, šī ir arī iespēja atgriezties dzimtajā pusē visiem, kuri pašlaik dažādu iemeslu dēļ strādā, dzīvo citviet.

Interesentus lūdzam rakstīt maris[punkts]ozols[uz]valka[punkts]lv

 

Informāciju sagatavoja: Sabiedrisko attiecību speciāliste Aksana Markoviča

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.