30.09.2016
Aicina pieteikt kandidātus apbalvojumam “Valkas pilsētas Goda pilsonis”

Valkas novada dome aicina pieteikt kandidātus apbalvojumam “Valkas pilsētas Goda pilsonis”. Apbalvojums tiks pasniegts 18.novembrī – LR proklamēšanas gadadienai veltītajā svinīgajā pasākumā Valkas pilsētas kultūras namā.

 

Valkas pilsētas Goda pilsonis ir novada augstākais apbalvojums, ko piešķir par sevišķiem nopelniem Valkas labā, kas var izpausties valsts, pašvaldības, sabiedriskajā, kultūras, izglītības, zinātnes, saimnieciskajā vai citā darbā. Par nopelniem uzskatāms gan izcils darbs, gan ilgstoša, priekšzīmīga un panākumiem bagāta darbība.

 

Pirmo reizi Valkas pilsētas Goda pilsoņa nosaukumi tika piešķirti 1998.gadā, kad apbalvojumu saņēma trīs Valkas novada iedzīvotāji: publicists Arturs Goba – par ieguldījumu pedagoģijā, literatūrā un novada izpētē un apzināšanā, ilggadējais J.Cimzes Valkas mūzikas skolas direktors un skolotājs Guntis Freibergs – par ieguldījumu pilsētas kultūras dzīves un kultūras vides organizēšanā un tolaik Valkas vidusskolas skolotājs Jens Hedemarks – par ieguldīto darbu sadraudzības un sadarbības veicināšanā starp Dronninglundas (Dānija) un Valkas pilsētām.

 

Tikai pagājušajā, 2015.gadā, augstais apbalvojums piešķirts otro reizi. To saņēma tēlniece Arta Dumpe – par nozīmīgu ieguldījumu Valkas pilsētvides veidošanā.

 

Motivētu iesniegumu apbalvojuma piešķiršanai var iesniegt Valkas novada domes priekšsēdētāja sekretariātā, Beverīnas ielā 3, Valkā vai arī sūtot pa elektronisko pastu uz adresi novads[uz]valka[punkts]lv līdz 20.oktobrim.

 

Plašāk par iesnieguma iesniegšanu lasīt nolikumā: ŠEIT

 

Informāciju sagatavoja: Gundega Veinberga

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.