15.03.2016
Aicina pieteikties pretetendentus starpskriemeļu trūces operācijas veikšanai

Kā jau ziņots, šogad Valkas pašvaldība ir uzsākusi ilgtermiņa sadarbību ar ārstniecības iestādi "Klīnika DiaMed”, kas specializējas diagnostikā un kas pacientiem piedāvā kompleksu ārstēšanu neiroloģijā, ortopēdijā un onkoloģijā.  Valkas mērs Vents Armands Krauklis ir kļuvis par dienas stacionāra Vidzemes palātas aizbildni klīnikas jaunatklātajās telpās Rīgā, Brīvības gatvē 214 un ir saņēmis apliecinājumu par „Klīnikas DiaMed” un Valkas novada sadarbību veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības veicināšanā.

 

Šobrīd „Klīnikā DiaMed” ir izveidota īpaša atbalsta programma, kuras ietvaros kādam iedzīvotājam tiks dāvāta iespēja veikt bezmaksas starpskriemeļu diska trūces  operāciju. Lai izvēlētos piemērotāko kandidātu, atbilstībai operācijai ir noteikti šādi kritēriji:

  • Klientam ir atzinums no neiroķirurga par absolūtām indikācijām;
  • Klients ir darba spējīgā vecumā;
  • Klientam ir ierobežoti ienākumi, piemēram, klients ir ģimenes vienīgais apgādnieks.

 

Lai nodrošinātu, ka šo unikālo iespēju var izmantot vispiemērotākais kandidāts, atbilstību kritērijiem vērtēs Valkas novada Sociālo lietu komiteja. Aicinām visus potenciālos kandidātus pieteikties Valkas novada domē.

 

Jautājumu un neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar Valkas novada domes Sabiedrības veselības organizatori Edīti Balodi pa telefonu 28 644 365.

 

 

Informāciju sagatavoja Valkas novada domes Sabiedrības veselības organizatore Edīte Balode

 

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.