04.10.2021
Aicinām Valkas pilsētas privātmāju iedzīvotājus pieteikties lapu savākšanai

Valkas pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļa no 4. līdz 31. oktobrim aicina pilsētas privātmāju iedzīvotājus pieteikties lapu izvešanai.

 

Iedzīvotāji aicināti iegādāties ZAAO kubīgos maisus, kuros var salikt sagrābtās lapas. Maisi jāiegādājas ZAAO EKO laukumā Austras ielā 10, Valkā. Viena maisa cena - 6.99 EUR. Svarīgi, ka maisi netiek pārpildīti līdz pašām malām, lai tehnika var tos pacelt aiz speciālajiem rokturīšiem. Pēc tam jāpiesaka sava adrese lapu izvešanai zvanot uz Valkas novada Valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra (VPVKAC) tālruni 66954878, 28644365 vai 26442285.

 

Pēc adrešu apkopošanas tiks sastādīts grafiks, pēc kura vadoties Valkas pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļa šos maisus iztukšotu un savāktu lapas. Pēc to iztukšošanas, maisi paliek to īpašniekiem atkārtotai lietošanai nākotnē. Lapu izvešana paredzēta reizi nedēļā oktobra mēneša ietvaros. Vadoties pēc laikapstākļiem un saņemto pieteikumu skaita, lapu izvešanas laiks var tikt pagarināts.

 

Svarīgi! Maisos drīkst būt tikai lapas, tajos nedrīkst būt zari vai cita veida atkritumi. Lapu izvešanai paredzētos maisus lūgums nolikt pie pieteiktās adreses sētas vai īpašuma robežas pie ceļa.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Ivo Leitis,

Valkas novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciālists

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.